تاپ خبر۲۴: مدیر شعب بانک ایران زمین استان های البرز، قزوین و زنجان به همراه رئیس شعبه آزادی رجائی شهر و نماینده بازاریابی این مدیریت از شرکت البرز پالایش اشتهارد نخستین پالایشگاه خصوصی فرآورده های نفتی البرز بازدید و با مدیران شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی […]

تاپ خبر۲۴: مدیر شعب بانک ایران زمین استان های البرز، قزوین و زنجان به همراه رئیس شعبه آزادی رجائی شهر و نماینده بازاریابی این مدیریت از شرکت البرز پالایش اشتهارد نخستین پالایشگاه خصوصی فرآورده های نفتی البرز بازدید و با مدیران شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ایران زمین : در این دیدار ابتدا مهندس قاسمی مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از حضور مدیران بانک ایران زمین در شرکت البرز پالایش، این دیدار را سرآغاز تعاملات هر چه بیشتر شرکت با این بانک ارزیابی کرده و نسبت به معرفی شرکت اظهار داشت: این پالایشگاه در سال ۱۳۹۲تاسیس و روزانه بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ بشکه فرآورده های نفتی تولید می کند.
وی افزود: این پالایشگاه توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید و با تولید بنزین، نفت سفید، نفت گاز، نفت کوره و نفت نفتال به پیش بینی ارز آوری سالانه ۱۵۰میلیون دلار پرداخته و با تلاش های زیاد توانسته به کشور های همسایه از جمله ترکیه، ارمنستان، پاکستان، عراق و افغانستان صادرات داشته باشد که البته لازم بذکر است کلیه تعاملات و پرداخت ها بصورت نقدی و بعد از عملیات گمرگی انجام می شود .
وی در ادامه از ایجاد اشتغال ۲۴۰ نفری بصورت مستقیم و غیر مستقیم خبر داد و با اشاره به وضعیت اقتصادی و گذراندن سه سال سخت و دشوار روز ها و ماه های آینده را نوید بخش فعالیت بهتر شرکت دانست که در این میان از حمایت و کمک سیستم بانکی نمی توان غافل شد.
در ادامه این جلسه پسندیده مدیریت شعب استان های البرز، قزوین و زنجان بانک ایران زمین ضمن ابراز خرسندی از وجود شرکت البرز پالایش اشتهارد به عنوان نخستین پالایشگاه خصوصی کشور و مدیران متخصص، حمایت کامل بانک ایران زمین را از این شرکت اعلام داشت و آمادگی صدور ضمانت های بانکی مورد نیاز این شرکت که با توضیحات مدیر عامل این شرکت در حدود ماهیانه ی۱۰۰ میلیارد ریال برای خرید از بورس کالاست را مطرح کرد که با استقبال وی روبرو و خواستار پیگیری انجام این عملیات شدند.