چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

حمایت بانک گردشگری از والیبال حمایت از منافع ملی است

حمایت بانک گردشگری از والیبال حمایت از منافع ملی است

تاپ خبر۲۴ : بابک شهیدی مدیر روابط عمومی بانک گردشگری گفت: این بانک در موضوع حمایت و اسپانسری فدراسیون والیبال نگاه ملی دارد و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای افتخار آفرینی قهرمانان والیبال کشور است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری ، شهیدی در ادامه افزود : حمایت از ورزش والیبال در جهت توسعه بعد قهرمانی آن و ایجاد شرایط لازم برای افتخار آفرینی والیبالیست های کشور یکی از اولویت های بانک گردشگری بوده است.

وی خاطر نشان کرد : ایجاد فرهنگ ورزش در بین افراد جامعه و توجه به جنبه های سلامت جسم و روح از دیگر موضوعاتی است که بانک گردشگری در عمل به مسئولیت های اجتماعی خود آن را مد نظر داشته و سعی کرده تا در کمپین حمایت از والیبال آن را در بین مردم نهادینه کند. همچنین کسب پیروزی و موفقیت تیم ملی والیبال در ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی بیشتر در ایران اسلامی موثر است.

مدیر روابط عمومی بانک گردشگری ضمن تبریک به مناسبت پیروزی های پی در پی تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ ملت های جهان یاد آور شد: وجود اسپانسر خوب باعث می شود تا تیم بدون دغدغه خاطر فقط به تمرین و مسابقه فکر کند. به نوعی وجود اسپانسر خود در کسب نتایج مثبت بسیار مهم و اساسی است.

گفتنی است بانک گردشگری تنها حامی رسمی فدراسیون والیبال کشور تا پایان المپیک ۲۰۲۰ توکیو است .

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۱۳ ب.ظ

دیدگاه