تاپ خبر۲۴ : روز سه شنبه، هفدهم مهرماه سال ۱۳۹۷، با انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «نزدیک تر از همیشه»، برندگان خوش شانس ۱٫۴۱۱ جایزه این دوره از باشگاه مشتریان، مشخص شدند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک آینده، ۱۵ میلیارد ریال جایزه برای این […]

تاپ خبر۲۴ : روز سه شنبه، هفدهم مهرماه سال ۱۳۹۷، با انجام قرعه کشی هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «نزدیک تر از همیشه»، برندگان خوش شانس ۱٫۴۱۱ جایزه این دوره از باشگاه مشتریان، مشخص شدند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک آینده، ۱۵ میلیارد ریال جایزه برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده بود که چهار جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی برای چهار نفر در پایان مردادماه سال جاری، قرعه ­کشی و به برندگان اهدا شد.

علاوه بر آن، جوایز دیگری شامل: دو میلیارد ریال برای یک نفر، ۱۰۰ میلیون ریال برای ۱۰ نفر، ۲۰ میلیون ریال برای ۱۰۰ نفر، ۱۰ میلیون ریال برای ۳۰۰ (سیصد) نفر و پنج میلیون ریال برای یک­ هزار نفر، در نظر گرفته شده بود.

 برنده خوش شانس هشتمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، سرکار خانم عجب­ناز لجم اورک چراغی، از شعبه ستارخان- میدان توحید تهران بزرگ، بود و نتیجه قرعه جایزه بزرگ این دوره از باشگاه مشتریان بانک آینده، به مبلغ دو میلیارد ریال، به نام وی ثبت شد.

 در دوره هشتم باشگاه مشتریان بانک آینده که از تاریخ ۱۰ خردادماه تا ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۹۷ به اجرا درآمد؛ تعداد ۱۰۱ هزار و ۱۱۶ نفر از مشتریان در طول طرح، موفق به کسب حداقل ۴۵۰۰ امتیاز شده و شرط اولیه برای حضور در قرعه­ کشی را کسب کردند.

امتیاز مشتری به ­صورت تجمعی روزانه از مجموع امتیاز افتتاح حساب و مانده سپرده ­های قرض‌الحسنه، خدمات بانکداری الکترونیکی و امتیاز هدیه، به دست آمد.

نهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با جوایز جذاب و هیجان­انگیز، به ­زودی، به اطلاع عموم مشتریان و سپرده­ دگذاران خواهد رسید. برای مشاهده و اطلاع از اسامی برندگان، به تارگاه باشگاه مشتریان بانک آینده، به نشانی: www.ba.efarda.ir مراجعه فرمائید.