تاپ خبر۲۴ : در هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانکهای کشور، رؤسای شعب بانک آینده نیز مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، در این گردهمایی که با عنوان “راه‏کارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب” و با حضور معاون نظارتی بانک مرکزی، رئیس مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و مدیران بانک های کشور […]

تاپ خبر۲۴ : در هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانکهای کشور، رؤسای شعب بانک آینده نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، در این گردهمایی که با عنوان “راه‏کارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب” و با حضور معاون نظارتی بانک مرکزی، رئیس مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و مدیران بانک های کشور در سالن همایش های بانک مرکزی برگزار شد؛ از ۳ رئیس شعبه موفق بانک آینده تقدیر شد.

در این مراسم که محمدعلی بهزادان نائب رئیس هیأت مدیره و مدیران حوزه بازاریابی و امور شعب بانک آینده حضور داشتند؛ از نعمت اله محمودی رئیس شعبه معالی‏آباد شیراز، علیرضا صفری پور رئیس شعبه الهیه تهران و حمیدرضا مفتاحی رئیس شعبه اکباتان تهران، به‏عنوان رؤسای موفق شعب بانک آینده، تجلیل شد.

همایش رؤسای موفق شعب بانک های کشور، همه ساله به همت مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران، با اهداف مشارکت در دانش، تقویت مهارت های علمی و حرفه ای علوم بانکداری، انتقال تجربیات موفقیت آمیز و نیز تجلیل از زحمات و تلاش های رؤسای شبکه بانکی و دستیابی به آخرین فنآوری ها و نوآوری های عرصه بانکی و دیدگاه های مدیران ارشد نظام بانکی کشور، برگزار می شود.