جمعه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

جدیدترین تلویزیون ها و دستگاه های صوتی ال‌جی مبتنی بر هوش مصنوعی، در رقابتهای سالانۀ EISA AWARDS بالاترین امتیاز را کسب کردند

جدیدترین تلویزیون ها و دستگاه های صوتی ال‌جی مبتنی بر هوش مصنوعی، در رقابتهای سالانۀ EISA AWARDS بالاترین امتیاز را کسب کردند

تاپ خبر۲۴:دستاوردهای موفقیت¬آمیز ال‌جی تحسین بزرگ‌ترین نشریه¬های لوازم الکترونیکی مصرفی را برانگیخت.

بار دیگر ال‌جی الکترونیکس به دلیل کیفیت و ویژگی¬های فوق¬العادۀ محصولات صوتی تصویری خود که مبتنی بر جدیدترین فناوری¬های روز و هوش مصنوعی است، از سوی بزرگ‌ترین و معتبرترین نشریۀ مربوط به لوازم الکترونیکی مصرفی یعنی انجمن متخصصان صدا و تصویر (EISA) تحسین شد.
این نشریه توسط ۵۵ انتشارات در ۲۹ کشور جهان ارائه می-شود. در مراسم امسال EISA Awards چهار محصول ال‌جی یعنی تلویزیون OLED (مدل OLED65E9)، تلویزیون NanoCell ال‌جی (مدل ۶۵SM9000) سیستم صوتی ساندبار (مدل SL8YG) و XBOOM Go (مدل PK7)، به خاطر عملکرد برجسته، طراحی خلاقانه و ارزش خرید بالا، به‌عنوان محصولات برتر انتخاب شدند.

تلویزیون OLED ال‌جی مجهز به هوش مصنوعی ThinQ به‌عنوان بهترین تلویزیون OLED رده بالا سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ از سوی EISA انتخاب شد. این هشتمین سال پیاپی است که تلویزیون¬های OLED ال‌جی در رتبۀ نخست این دسته‌بندی قرار می¬گیرند. طراحی منحصربه‌فرد این محصول در اوایل سال جاری برندۀ جایزۀ طلایی (Gold Award) در iF Design Award شد، این تلویزیون ۶۵ اینچی از سری E تلویزیون¬های ال‌جی بوده که نسل دوم پردازنده‌های هوشمند α (Alpha) 9 Gen 2 در آن‌ها به‌کاررفته است. باوجوداین تراشۀ پیشرفته و به کار گرفتن هوش مصنوعی کیفیت تصویر و صدا در این محصول تا حد زیادی افزایش پیداکرده است، تصاویر این تلویزیون بر پایۀ کنتراست بی‌نهایت و رنگ‌بندی دقیق ایجاد می¬شوند؛ چیزی که فناوری OLED تلویزیون¬های ال‌جی به آن معروف است. داوران EISA طراحی بی¬نظیر تلویزیون OLED 65E9 را ستایش کردند؛ استفاده از شیشه¬ای شفاف در این محصول، چنین تصوری را در بیننده ایجاد می¬کند که گویی صفحه‌نمایش در هوا شناور است و چنین طراحی باعث می¬شود که این تلویزیون در هر فضایی قرار بگیرد ترکیب بصری جذابی را ایجاد کند.
تلویزیون NanoCell ال‌جی مجهز به هوش مصنوعی ThinQ به دلیل عملکرد صوتی و تصویری بی¬نظیر و فناوری نمایشگر NanoCell باقابلیت نوردهی منطقه‌ای (FALD) و پردازنده α۷ Gen 2 که در این تلویزیون به کار گرفته‌شده، بالاترین رتبه در لیست لوازم‌خانگی هوشمند نشریۀ EISA در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را کسب کرده است. داوران EISA تحت تأثیر تجربه کاربری بهبود پیداکرده و راحتی در استفاده به لطف پلتفرم هوش مصنوعی ال‌جی AI ThinQ و سازگاری و تلفیق آن‌ها با دستیار صوتی گوگل و الکسای آمازون قرار گرفتند.
سیستم صوتی ساندبار ال‌جی و اسپیکر قابل‌حمل XBOOM Go ال‌جی به دلیل کیفیت صدای استثنائی که در اثر همکاری ال‌جی با مریدین به‌دست‌آمده است، در دسته¬بندی سیستم¬های صوتی و اسپیکرهای قابل‌حمل نشریۀ EISA در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به مقام نخست دست پیدا کردند. مریدین شرکت انگلیسی شناخته‌شده و تأمین‌کنندۀ سیستم¬های صوتی باکیفیت بالا است.

برایان کوان (Brian Kwon)، رئیس شرکت ارتباطات موبایلی و محصولات صوتی تصویری ال‌جی می¬گوید: «باعث افتخار است که محصولات صوتی و تصویری پیشرفته و نوآورانۀ ما توسط سازمان محترم و معتبری مانند EISA تأیید شده و به چنین مقامی دست پیداکرده‌اند.
ما قطعاً به سرمایه¬گذاری و پیشرفت در استفاده از فناوری¬های جدید در محصولات خود ادامه می¬دهیم تا بتوانیم محصولات هوشمندی را به مصرف‌کنندگان ارائه دهیم که زندگی بهتری را برای آن‌ها فراهم کنند.»

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در جمعه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۶ ق.ظ

دیدگاه