تاپ خبر۲۴ : بانک آینده رتبه دهم در بین صد شرکت برتر ایران و رتبه ششم از نظر شاخص ارزش افزوده را کسب کرد و بعنوان شرکت پیشرو ایرانی در سال ۱۳۹۶ انتخاب شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، سازمان مدیریت صنعتی ایران، از سال ۱۳۷۷، رتبه­بندی شرکت­های برتر ایران را هر ساله (IMI-100) انجام […]

تاپ خبر۲۴ : بانک آینده رتبه دهم در بین صد شرکت برتر ایران و رتبه ششم از نظر شاخص ارزش افزوده را کسب کرد و بعنوان شرکت پیشرو ایرانی در سال ۱۳۹۶ انتخاب شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، سازمان مدیریت صنعتی ایران، از سال ۱۳۷۷، رتبه­بندی شرکت­های برتر ایران را هر ساله (IMI-100) انجام داده است. این رتبه­بندی، با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و بررسی مستندات مربوط؛ ضمن ترسیم فضای روشن­تر از اقتصاد کشور، شناخت و درک دقیق­تری از مقیاس، ساختار و سلامت مالی و اقتصادی بنگاه­های بزرگ کشور را ارائه می‌دهد.

در بیستمین سال رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران در سال ۱۳۹۶، بانک آینده موفق شد؛ به‌مانند سال ۱۳۹۵، براساس روند رشد چهار ساله اخیر؛ مجدداً به عنوان یکی از شرکت­های پیشرو ایران انتخاب گردد. مضافاً این‌که از نظر شاخص میزان فروش و درآمد؛ با ۸ پله صعود از رتبه هجدهم در سال ۱۳۹۵، به رتبه دهم در سال جاری و همچنین از نظر شاخص ارزش افزوده (سهم بانک از تولید ملی و میزان اثرگذاری آن در اقتصاد کشور)، رتبه ششم در بین صد شرکت برتر ایران را، کسب کند.

در مراسمی که به‌همین منظور توسط سازمان مدیریت صنعتی، در روز یکشنبه مورخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۶ در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای ج.ا.ایران، با حضور جمعی از مسئولان و مدیران شرکت‌های برتر برگزار گردید؛ لوح و تندیس مربوط توسط جناب آقای دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، به جناب آقای محمدعلی بهزادان نائب رئیس هیأت مدیره بانک آینده، اهدا شد.

موفقیت­های ملی و بین­المللی بانک آینده در سال ۱۳۹۶، به ویژه انتخاب بانک آینده به‌عنوان برترین بانک تحول­ ساز سال ۲۰۱۷ میلادی خاورمیانه توسط موسسه بین­المللی یورومانی، معرفی به‌عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط نشریه معتبر بین­المللی بنکر وابسته به فایننشیال تایمز و هم­چنین دریافت سه جایزه ملی: بانک پیشرو؛ رتبه دهم صد شرکت برتر و رتبه ششم در خلق ارزش افزوده در اقتصاد کشور؛ از سازمان مدیریت صنعتی ایران، نشانگر توان و استحکام مالی بانک آینده، نقش‌آفرینی آن در اقتصاد ملی و جایگاه ممتاز بانک آینده در اذهان جامعه و مردم عزیز ایران می­باشد