تاپ خبر۲۴: امکان دریافت تسهیلات بدون ضامن در قالب طرح «یکتا»ی بانک گردشگری میسر شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری ، طرح جدید موسوم به یکتا که در تمام شعب بانک گردشگری پرداخت می شود، طرح تسهیلاتی است که با نرخ زیر ۱۰ درصد به متقاضیان پرداخت می شود. بر این […]

تاپ خبر۲۴: امکان دریافت تسهیلات بدون ضامن در قالب طرح «یکتا»ی بانک گردشگری میسر شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری ، طرح جدید موسوم به یکتا که در تمام شعب بانک گردشگری پرداخت می شود، طرح تسهیلاتی است که با نرخ زیر ۱۰ درصد به متقاضیان پرداخت می شود. بر این اساس، مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند علاوه بر درخواست تسهیلات برای خود، در صورت بهره مندی از شرایط لازم اشخاص دیگر را نیز برای دریافت تسهیلات معرفی کنند و ضمانت بازپرداخت را با توثیق سپرده خود بر عهده بگیرند.
گفتنی است این نوع تسهیلات در قبال سپرده کوتاه مدت و حداقل ۲۰% و حداکثر ۷۰% مبلغ توثیق سپرده پرداخت می‌گردد. همچنین سود سپرده متناظر با نرخهای اعلامی بانک مرکزی بوده و نرخ تسهیلات اعطایی تک رقمی و حداکثر ۱۰% می‌باشد. علاوه بر این حداقل مبلغ سپرده گذاری ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر میزان تسهیلات اعطایی ۵میلیارد ریال می باشد.
بر اساس این گزارش در این طرح، بانک گردشگری شرایط متنوعی را برای تعیین نرخ و زمان بازپرداخت تسهیلات در نظر گرفته است و متقاضیان برای اطلاعات کامل تر می توانند ضمن پیامک کردن عدد ۱ را به شماره ۲۰۰۰۲۳۹۵۰ به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با تلفن ۲۳۹۵۰-۰۲۱ تماس بگیرند.