تاپ خبر۲۴: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) منتهی به پایان سال مالی ۳۰ آذر ۹۶، با حضور مهدی جهانگیری، رییس هیئت مدیره شرکت اقتصادی نگین، خسرو خواجه حسنی، مدیرعامل بانک گردشگری و مدیران ارشد و سهامداران این شرکت برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین […]

تاپ خبر۲۴: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان(سهامی عام) منتهی به پایان سال مالی ۳۰ آذر ۹۶، با حضور مهدی جهانگیری، رییس هیئت مدیره شرکت اقتصادی نگین، خسرو خواجه حسنی، مدیرعامل بانک گردشگری و مدیران ارشد و سهامداران این شرکت برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی گردشگری، در جریان این نشست، جهانگیری رییس هیئت مدیره، در سخنانی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۶ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، گفت: با اجرای پروژه های در دست اقدام شرکت نگین گردشگری، زمینه اشتغال گسترده ای در میان جوانان تحصیل کرده ایجاد می شود که گامی در راستای تحقق این دغدغه مهم مسئولین کشور و خانواده های ایرانی خواهد بود. وی همچنین تاکید کرد که شرکت نگین با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوپا بودن در سطح کلان اقتصادی، به همدلی و همکاری مجموعه گروه مالی گردشگری نیاز دارد.
این گزارش حاکی است در جریان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی نگین گردشگری، «احسان تابش» مدیرعامل، گزارش هیئت مدیره را در خصوص فعالیت های شرکت در سال مالی گذشته به ویژه در حوزه صنعت گردشگری ارائه داد و بعد از گزارش بازرس قانونی، تصمیمات اجرایی ، ملاحظات قانونی سال مالی جدید و تعیین سود مورد تصویب قرار گرفت.