تاپ خبر۲۴ : بانک سینا به منظور کمک به رونق اشتغال در مناطق روستایی در استانهای آذربایجان غربی و کردستان، نسبت به پرداخت تسهیلات یارانه دار در این استانها اقدام کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در ادامه اقدامات این بانک در حمایت از طرح های اشتغالزا در […]

تاپ خبر۲۴ : بانک سینا به منظور کمک به رونق اشتغال در مناطق روستایی در استانهای آذربایجان غربی و کردستان، نسبت به پرداخت تسهیلات یارانه دار در این استانها اقدام کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در ادامه اقدامات این بانک در حمایت از طرح های اشتغالزا در سراسر کشور، تا ۶ آبان ماه جاری تعداد ۱۳۰ طرح به مبلغ ۹۰۵ میلیارد ریال با برآورد اشتغالزایی جهت ۱۵۵۷ نفر مصوب شده است که از این تعداد ۱۱۸ طرح به مبلغ ۷۸۳ میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده است.

طبق این گزارش، از مجموع قراردادهای منعقد شده در این استانها، تسهیلات تعداد ۱۰۴ طرح به مبلغ ۵۶۴ میلیارد ریال و برآورد اشتغالزایی ۱۲۴۵ نفر پرداخت شده که از این تعداد ۶۳ طرح به مبلغ ۳۱۵ میلیارد ریال با برآورد اشتغالزایی جهت ۶۹۰ نفر به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است بانک سینا با انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و همچنین بنیاد علوی، نسبت به اعطای تسهیلات یارانه دار در استانهای مختلف کشور اقدام می کند.