تاپ خبر۲۴ :جلسه معارفه مدیر امور مهندسی زیرساخت بانک ایران زمین شنبه ۲۶ فروردین ۹۵ در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون فن‌آوری اطلاعات و جمعی از مدیران برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک، ضمن خیر مقدم، احمد بهمنیار را به […]

تاپ خبر۲۴ :جلسه معارفه مدیر امور مهندسی زیرساخت بانک ایران زمین شنبه ۲۶ فروردین ۹۵ در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، معاون فن‌آوری اطلاعات و جمعی از مدیران برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک، ضمن خیر مقدم، احمد بهمنیار را به عنوان مدیر امور زیر ساخت معرفی کرد و گفت: در حال حاضر تیم فن‌آوری اطلاعات بانک ایران زمین در راستای تبدیل شدن به بانک دیجیتال تکمیل شده است و این هدفی است که نیازمند فعالیت یکپارچه تمامی واحد ها و برنامه ریزی دقیق است که در این بین مدیریت فن‌آوری اطلاعات، از اهمیت بیشتری برخوردار است.
در این جلسه مجتبی شیروانی هرندی، قائم مقام مدیرعامل ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب احمد بهمنیار مدیر امور مهندسی زیر ساخت بانک ایران زمین، بیان داشت: امیدوار هستیم که پس از تکمیل شدن حوزه فن‌آوری اطلاعات، دیگر واحد ها ازجمله مدیریت طرح و برنامه ، که همه طرح های اجرایی بانک در آن واحد تصویب می شود نیز تکمیل شده و در مسیر دیجیتالی شدن حرکت کنند.
سپس فرهاد اینالویی معاون فن‌آوری اطلاعات بانک ایران زمین، مهندسی زیر ساخت را از دایره های مهم بانکی معرفی کرد و افزود: این مدیریت دو کار اساسی را به عهده دارد که اولین مورد فضای پردازشی و ذخیره سازی اطلاعات شبکه ارتباطی بین شعب، سرورها و دومین و مهمترین مورد بخش زیر ساخت اطلاعات و مبحث پایگاه داده های بانک است.
در این جلسه احمد بهمنیار در معرفی خود اظهار داشت: ۲۴ سال سابقه کار دارد که ۱۸ سال آن را در صنعت خودرو، ۲ سال در بخش فن‌آوری اطلاعات و ۳ سال در بانک اقتصاد نوین مشغول به کار بوده است و در طول دوران کاری خود در پروژه های مختلفی در بانک اقتصاد نوین، ایران خودرو و پارس خودرو فعالیت کرده است.
در پایان این جلسه،حکم مدیریت امور مهندسی زیر ساخت از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین به وی اهداء شد.