تاپ خبر۲۴: به مناسبت هفته معلم مدیرشعب استان گلستان در دیدار با وطنی مدیرکل آموزش و پرورش این استان آمادگی بانک ایران زمین را برای ارائه خدمات بهینه به این سازمان اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی: در این دیدار وطنی مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن خوشامدگویی به مدیران استانی بانک ایران زمین […]

تاپ خبر۲۴: به مناسبت هفته معلم مدیرشعب استان گلستان در دیدار با وطنی مدیرکل آموزش و پرورش این استان آمادگی بانک ایران زمین را برای ارائه خدمات بهینه به این سازمان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی: در این دیدار وطنی مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن خوشامدگویی به مدیران استانی بانک ایران زمین توضیحاتی را در مورد وضعیت تحصیلی در مقاطع مختلف ارائه کرد، و در ادامه در خصوص نقش هنرستانها و هنرجویانی که در آنجا در رشته های کاربردی مشغول به تحصیل هستند اشاره نموده و تاکید کردند:که این هنرجوها کارآفرینان آینده هستند و با در اختیار داشتن مقدار کمی سرمایه همزمان با تحصیل می توانند درآمد کسب کنند.
در ادامه این دیدار بهشتی با بیان تبریک هفته معلم و تشریح جایگاه والای این قشر دلسوز در پرورش نیروی انسانی کشور و به تشریح فعالیت های بانک ایران زمین پرداختند.
محمدتقی بهشتی با تاکید بر نقش بی بدیل تعلیم و تربیت در ساختن جامعه سالم و سازنده گفت : بانک ایران زمین با تمام توان، آمادگی خود را جهت ارائه تمام همکاری های بانکی اعلام می کند.