شنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

راه اندازی بخش ویژه”بسته های غیر نقدی”باشگاه مشتریان بانک ایران زمین

راه اندازی بخش ویژه”بسته های غیر نقدی”باشگاه مشتریان بانک ایران زمین

تاپ خبر۲۴ :بخش ویژه”بسته های غیر نقدی”باشگاه مشتریان بانک ایران زمین در راستای معرفی کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات و محصولات متنوع به اعضاء باشگاه راه اندازی شده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ایران زمین، اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، از طریق این بخش میتوانند، بسته های ویژه ایی که شرکتها و فروشگاه های بزرگ آنلاین ارائه کرده اند، استفاده کنند.
در همین راستا اعضای باشگاه می توانند از طریق کد های اختصاصی، از بسته های ویژه نت برگ، گروه محصولات غذایی چکاو و فروشکاه آنلاین مدیسه استفاده کنند.
نحوه اطلاع از بسته‌های غیر نقدی:
روش اول : بعد از ورود به سایت باشگاه مشتریان، در بخش کاربری می توانید بخش”سبدهای غیر نقدی”را مشاهده و اگر از طریق گوشی تلفن همراه وارد صفحه اختصاصی خود شدید، منوی ورود به بخش کاربری در بالا گوشه سمت چپ قرار دارد.
روش روم : شما می توانید با عضویت در ربات ایران زمین، پس از ثبت نام به بخش های مختلف باشگاه دسترسی داشته باشید.
همچنین به اطلاع اعضای فعال باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، می رساند اولین دوره این باشگاه طبق قوانین تدوین شده در پایان خرداد ۱۳۹۶ به اتمام خواهد رسید.
لذا شما تا ۳۱ خرداد ماه فرصت دارید در صورت رسیدن به امتیاز لازم از بسته های غیر نقدی و نقدی باشگاه مشتریان با استفاده از امتیاز های دور اول خود استفاده کنید. خاطر نشان می شود، مجموع امتیاز های باقی مانده اعضای “فعال” باشگاه مشتریان (اعضایی که حداقل برای یکبار وارد صفحه شخصی خود در باشگاه مشتریان شده باشند) در قرعه کشی نهایی اولین دوره شرکت داده خواهد شد

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۹ ب.ظ

دیدگاه