تاپ خبر۲۴:اسامی برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز از سوی بانک آینده اعلام شد. در آستانه سال نو؛ بانک آینده با هدف تشویق دانش‌آموزان در زمینه ترسیم چشم‌انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده‌نگری در آن‌ها، به‌عنوان نسل آینده‌ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه‌ای با عنوان «امید آینده» اقدام […]

تاپ خبر۲۴:اسامی برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش‌آموز از سوی بانک آینده اعلام شد.

در آستانه سال نو؛ بانک آینده با هدف تشویق دانش‌آموزان در زمینه ترسیم چشم‌انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده‌نگری در آن‌ها، به‌عنوان نسل آینده‌ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه‌ای با عنوان «امید آینده» اقدام نمود.
این مسابقه، در بازه‌زمانی ۱۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ لغایت ۵ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ و در ۴ حوزه متنوع شامل: نقاشی و انشا نویسی (دوست داری در آینده چه‌کاره شوی؟)، عکاسی (شبیه آینده‌ات شو!) و طراحی ابزار برای آینده، به‌مرحله اجرا در آمد که طی اطلاع‌رسانی صورت‌پذیرفته از طریق تارگاه امید آینده و دیگر شبکه‌های اجتماعی بانک آینده (اینستاگرام و کانال تلگرام بانک)، مجموعاً بالغ بر ۲۷۳ نفر به دور ارزیابی در مسابقه راه یافتند.
بر همین اساس، پس از بررسی‌های کارشناسانه و طی فرآیند داوری آن‌ها، آثار ارسالی از سوی ۹۶ نفر از شرکت‌کنندگان، به‌عنوان آثار برتر انتخاب و به برندگان خوش‌شانس آن، جوایز نفیسی شامل: ۶ دستگاه پلی‌استیشن(۴) و تعداد ۹۰ کارت‌هدیه به‌مبلغ ۵ (پنج) میلیون ریال تعلق گرفت.
لازم به‌ذکر است؛ برای اطلاع از اسامی برندگان این مسابقه، شرکت‌کنندگان محترم می‌توانند به تارگاه امید آینده (به‌نشانی اینترنتی: http://www.ba-omid.ir) و یا تارگاه رسمی بانک آینده (به‌نشانی اینترنتی: www.ba24.ir) مراجعه فرمایند.
گفتنی است؛ بانک آینده، پیش از این نیز نسبت به طراحی حساب « سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز امید آینده» ،با هدف حمایت‌های مالی مشترک خانواده‌ها و بانک، به‌منظور افزایش توانمندی‌های آموزشی و پرورشی کودکان و نوجوانان کشور اقدام کرده است. در این محصول، مواردی هم‌چون: برخورداری از تسهیلات قرض‌الحسنه، کمک هزینه تحصیلی به ‌همراه حمایت‌های همه ‌جانبه بانک از برنامه‌های دانش‌افزآیی آموزشی در راستای هوشمندسازی مدارس، مسابقات المپیادی یا اختراعات، آماده‌سازی برای کنکورهای علمی و دانشگاهی، کارآفرینی و مسابقات علمی و فنی، بنیادهای تشکل‌های دانش آموزی و در نهایت کسب تجربه برای ورود به دانشگاه یا بازار کار و نظایر آن، به عنوان اولویت‌های اصلی در نظر گرفته شده است.