تاپ خبر۲۴ :بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال ۱۳۹۶ خود را جهت ساخت ۱۲ باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک گردشگری ، بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال ۹۶ صرف کمک به احداث واحد های آموزشی در مناطق محروم می شود. […]

تاپ خبر۲۴ :بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال ۱۳۹۶ خود را جهت ساخت ۱۲ باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک گردشگری ، بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال ۹۶ صرف کمک به احداث واحد های آموزشی در مناطق محروم می شود.
بر این اساس در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به عمران و آبادانی سواحل مکران و احداث مدرسه در این منطقه ، بنیاد یاس فاطمه النبی از شرکت های عضو گروه مالی گردشگری اقدام به احداث مدرسه در این مناطق نموده که در همین راستا بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال ۹۶ خود را به این مهم اختصاص داده است .
گفتنی است تعداد ۴ باب مدرسه در سواحل مکران شهرستان جاسک و ۸ باب مدرسه دیگر در بخش زهکلوت ، جازموریان ، احمدی ، حاجی آباد ، اسفندقه و رودبار جنوب به مرحله ساخت و بهره برداری خواهد رسید.
لازم به ذکر است بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی پیش از این نیز اقدام به احداث۳ باب مدرسه طرح کیمیای دانش در مناطق محروم استان کرمان کرده بود و این ۱۲ باب مدرسه نیز در ادامه طرح ساخت مدارس کیمیای دانش به مرحله بهره برداری خواهند رسید.