تاپ خبر۲۴ :چهار هزار شغل جدید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط گروه مالی گردشگری ایجاد می شود. به گزارش تاپ خبر۲۴ از گروه مالی گردشگری، این مطلب را «مهدی جهانگیری»، رییس گروه مالی گردشگری، در مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در جمع کارگران مجتمع فولاد بناب عنوان کرد و گفت: […]

تاپ خبر۲۴ :چهار هزار شغل جدید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط گروه مالی گردشگری ایجاد می شود.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از گروه مالی گردشگری، این مطلب را «مهدی جهانگیری»، رییس گروه مالی گردشگری، در مراسم بزرگداشت روز جهانی کار و کارگر در جمع کارگران مجتمع فولاد بناب عنوان کرد و گفت: در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نام گذاری شده است گروه مالی گردشگری بر اساس دورنمای ایجاد طرح ها و پروژه های مختلف در سراسر کشور، ایجاد چهار هزار فرصت شغلی جدید را برنامه ریزی کرده است.

وی با توجه به شعار امسال و مشکل بیکاری در بین جوانان گفت: همه می دانیم که در حال حاضر بزرگترین مشکل کشور اشتغال است و خانواده ای نیست که در آن جوان بیکار نباشد لذا اولویت فعالان اقتصادی و تولیدی باید ایجاد اشتغال پایدار باشد.

وی احیای مجتمع فولاد صنعت بناب را یکی از اولویت های گروه مالی گردشگری عنوان کرد و گفت : از طرح ها و پروژه هایی که توجیه اقتصادی داشته باشند و در جهت تکمیل زنجیره تولید در این مجتمع بوده و اجرای آنها در اسرع وقت انجام شود پشتیبانی خواهیم کرد.

جهانگیری بانک گردشگری را الگویی تمام عیار در حمایت از تولید دانست و گفت : هیچ یک از بانک ها مثل بانک گردشگری حامی تولید و حفظ واحد تولیدی نیستند و یکی از معضلاتی که بعضی از واحدهای تولیدی با آن مواجه هستند تامین منابع مالی و تسهیلات گران قیمت اخذ شده از بانک ها برای تاسیس است که در بسیاری از موارد امکان بازپرداخت آن وجود ندارد.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد طرح ها و پروژه هایی در راستای زنجیره ارزش و تولید با تاکید بر زمان بندی انجام سریع و برنامه اقتصادی مناسب پیشنهاد شوند تا بتوان منابع و نیروی انسانی لازم را به اجرای آنها اختصاص داد.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم از کارگران نمونه مجتمع فولاد صنعت بناب با اهدا لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.