تاپ خبر۲۴ : بانک گردشگری به همت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س)، نوشت افزار و وسایل نقاشی در مناطق زلزله‌زده هجدک کرمان توزیع کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری ، تهیه و توزیع این اقلام در قالب برنامه مسئولیت های اجتماعی سالانه این بانک و با هدف ایجاد شور و […]

تاپ خبر۲۴ : بانک گردشگری به همت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س)، نوشت افزار و وسایل نقاشی در مناطق زلزله‌زده هجدک کرمان توزیع کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری ، تهیه و توزیع این اقلام در قالب برنامه مسئولیت های اجتماعی سالانه این بانک و با هدف ایجاد شور و نشاط و بهبود انگیزه در میان کودکان مناطق زلزله زده هجدک کرمان بوده است. این اقلام ارسالی که به همت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) از شرکت های عضو گروه مالی گردشگری در این مناطق توزیع شده؛ قسمتی از برنامه و طرح سلامت روانی اجتماعی کودکان زلزله زده هجدک است که از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در این منطقه اجرایی شده است. لازم به ذکر است بانک گردشگری و بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) پیش از این نیز با تهیه وسایل ضروری و کانکس و ارسال آن به مناطق زلزله زده کرمانشاه در زمینه مسئولیت های اجتماعی مناطق زلزله زده با رویکردی هدفمند و برنامه‌ریزی شده پیشگام بوده‌اند.