پنج شنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

بانک ایران زمین حامی جشنواره روز بین المللی جنگلبان

بانک ایران زمین حامی جشنواره روز بین المللی جنگلبان

تاپ خبر۲۴ :بانک ایران زمین در راستای اجرایی مسوولیت اجتماعی و اشاعه فرهنگ محیط زیستی از جشنواره روز بین المللی جنگلبان حمایت می کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین; در سراسر جهان، جنگلبانان در خط مقدم مبارزه برای حفاظت از میراث طبیعی هستند و در این راه شجاعت ‍‌ها، تلاش‌ها و فداکاری‌های بسیاری داشته و متحمل رنج های بیشماری گشته‌اند.
نتیجه فعالیت‌ها و اقدامات آنها، آنقدر حائز اهمیت بوده است که نمی‌توان تصور نمود عرصه‌های طبیعی و حفاظت شده بدون حضور آنان، امروزه در چه وضعیتی قرار داشت.
با توجه به اهمیت حضور این دلاوران و نوع فعالیت آنها و همچنین شناخت آنان به سایر مردم به جهت افزایش آگاهی، روزی به عنوان روز جهانی جنگلبان در روز شمار جهانی به ثبت رسیده تا اهمیت آن در ذهن‌ها بماند و بتوان با پر رنگ نمودن این روز، حمایتی هر چند کوچک از این قهرمانان سرزمین داشت. روز جهانی جنگلبان شرایطی را برای حمایت از شغل و تلاش حیاتی جنگلبانان ارائه می‌دهد و همچنین فرصتی است برای ادای احترام به جنگلبانانی که در حین انجام وظیفه مجروح شده و یا به مقام شهادت نائل گشته‌اند.
در این مناسبت جهانی، شغل و فعالیت جنگلبانان که حفاظت از گنجینه‌های طبیعی است را جشن می‌گیرند تا بتوان مردم را نسبت به شغل شریف جنگلبانان آگاه و حساس نمود تا مردم خود را در نقش حافظان طبیعت ببینند.
#جشنواره_روز_بین_المللی_جنگلبان
#برای_زندگی_همین_یک_زمین_را_داریم
در همین راستا تشکل مردم‌نهاد “بانک ایران زمین” ، “جمعیت حامیان زمین” با حمایت “سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور” و سایر ذینفعان درنظر دارد، برای نخستین بار مصادف با روز جهانی جنگلبان اقدام به برگزاری همایش و جشنواره سالانه روز جهانی جنگلبان در ایران کند.
امید است با برگزاری سالانه این همایش و جشنواره که اولین رویداد ملی مختص جنگلبانان کشور است، هدف اصلی آن که ارتقا شانیت و جایگاه اجتماعی و حقوقی جنگلبانان خدوم و ایثارگر کشور است، تحقق یافته و دستگاه‌های مسئول را نسبت به حمـایت و توان‌افزایی جنگلبانان ترغیب و وظیفه‌مند نماید.

https://t.me/izbank

برای کسب اطلاعات بیشتر عضو کانال همین یک زمین و کانال روز بین المللی جنگلبان شوید.

https://t.me/hamin۱zamin

https://telegram.me/iranianrangers

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲۹ ب.ظ

دیدگاه