تاپ خبر۲۴: معاون اول رئیس جمهور از مرکز نوآفرینی فردا (فینووا) بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری تاپ خبر۲۴ ، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا (وابسته به بانک آینده)، در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، توسعه درون‌زا و برون‌نگر و هم‌چنین، ادامه فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، اقدام به راه‌اندازی مرکز نوآفرینی فردا، با […]

تاپ خبر۲۴: معاون اول رئیس جمهور از مرکز نوآفرینی فردا (فینووا) بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تاپ خبر۲۴ ، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا (وابسته به بانک آینده)، در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، توسعه درون‌زا و برون‌نگر و هم‌چنین، ادامه فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، اقدام به راه‌اندازی مرکز نوآفرینی فردا، با نام فینووا کرد. فینووا، با شعار توانمندسازی ستاره‌ها با تأمین فضای کاری مشترک، که با رویکرد ترویج کارگروهی ایجاد شده‌است، به کسب و کارهای نوپا و نوآور فرصت می‌دهد تا با تنوع زیادی از ایده‌ها؛ هم‌افزایی و چالش‌های کارگروهی را تجربه کنند. هم‌چنین در بخش شتاب‌دهنده این مرکز، با تمرکز بر کسب و کارهای مبتنی بر نوآوری‌های مالی و با ارائه مشاوره لازم توسط کارشناسان متخصص و خبره، به موفقیت بیشتر آن‌ها، کمک می‌کند.

صبح روز شنبه مورخ ۲۳ بهمن‌ماه، دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از مرکز فینووا بازدید کرده و با امکانات و نحوه حمایت این مرکز از کسب و کارهای نوپا و نوآور، آشنا شدند. در این بازدید، مدیر مرکز فینووا، ناصر غانم‌زاده، چگونگی انتخاب کسب و کارها در فضای مشترک همکاری و امکانات موجود در این مرکز را برای ایشان و سایر بازدیدکنندگان توضیح دادند.

در حاشیه این بازدید، معاون اول رئیس جمهور با سه نفر از اعضای گروه‌های حاضر در مرکز فینووا در مورد نحوه حضور و تجاربشان در این مرکز به گفتگو پرداختند. از نکات قابل توجه این بازدید، ابراز خرسندی دکتر جهانگیری از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت ارتباط فردا بود.

شایان ذکر است ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و معاون پژوهشی این دانشگاه، معاون اول رئیس جمهور را در بازدید از مرکز فینووا همراهی کردند.