تاپ خبر۲۴ :جامعه فرهنگی یاوری، سازمان خیریه‌ای است که با هدف رفع کمبودهای آموزشی مناطق محروم و دور افتاده با تمرکز در جنوب خراسان تشکیل شده است. این جامعه به فعالیت‌های مدرسه‌سازی، مدرسه یاری، توسعه خلاقیت دانش‌آموزان و نظایر آن در مناطق محروم و دور افتاده می‌پردازد. سامانه ایران‌کارت بانک آینده، راه‌کاری نوین برای حمایت […]

تاپ خبر۲۴ :جامعه فرهنگی یاوری، سازمان خیریه‌ای است که با هدف رفع کمبودهای آموزشی مناطق محروم و دور افتاده با تمرکز در جنوب خراسان تشکیل شده است.

این جامعه به فعالیت‌های مدرسه‌سازی، مدرسه یاری، توسعه خلاقیت دانش‌آموزان و نظایر آن در مناطق محروم و دور افتاده می‌پردازد.
سامانه ایران‌کارت بانک آینده، راه‌کاری نوین برای حمایت از جامعه فرهنگی یاوری، ارائه نموده است.
برای این منظور، ایران‌کارت یاوری، که یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است؛ در اختیار هواداران جامعه فرهنگی یاوری قرار می‌گیرد و پس از آن معادل درصدی از کلیه خریدهای هواداران در سراسر کشور به حمایت از اقدامات جامعه مذکور تخصیص می‌یابد.
به این ترتیب، هر خرید با ایران‌کارت یاوری، در نقاط مختلف کشور، کمکی به مدرسه‌سازی و مدرسه یاری و توسعه فرهنگی مناطق محروم خواهد بود.
در عصر روز پنجشنبه ٢١ ام اردیبهشت ماه ۱۳۹۶، هم‌زمان با میلاد حضرت مهدی (عج)، ویژه برنامه‌ی سالانه‌ی جامعه با حضور یاوران فرهیخته‌ی آن، برگزار گردید.
ایران‌کارت بانک آینده که در این مراسم به اعضای جامعه معرفی شد؛ نوید بخش گشایش فضایی نوین برای ارائه بهتر و گسترده‌تر نهادهای خیریه معتبر در میهن عزیزمان خواهد بود.