تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سرمایه در نشست صمیمی با مشتریان ویژه این بانک از کسب رتبه نخست در شاخص های اصلی نظام بانکی و اخذ مجوز در خصوص افتتاح شعبه و صرافی سرمایه در دبی خبر داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل این بانک در نشست صمیمانه با […]

تاپ خبر۲۴ : مدیرعامل بانک سرمایه در نشست صمیمی با مشتریان ویژه این بانک از کسب رتبه نخست در شاخص های اصلی نظام بانکی و اخذ مجوز در خصوص افتتاح شعبه و صرافی سرمایه در دبی خبر داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک سرمایه، دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل این بانک در نشست صمیمانه با مشتریان vip این بانک با اشاره به فاصله گرفتن بانک سرمایه از بانکداری سنتی و حرکت به سمت بانکداری شرکتی اظهار داشت: نظام بانکداری ایران مبتنی بر بانکداری سنتی است که این موضوع در صحنه بین المللی پاسخگوی نیاز مشتریان نخواهد بود.
وی افزود: پس از حضور تیم مدیریتی جدید و با سیاست جوانگرایی مدیران، عزم خود را بر تحقق مصداق واقعی بانکداری شرکتی و در مرحله بعد حرکت به سمت بانکداری تخصصی قرار داد، که به لطف خدا تا حدود زیادی از بانکداری سنتی به بانکداری شرکتی هجرت کرده ایم و تا پایان سال نیز تمام معیارهای یک بانکداری شرکتی را در عمل محقق خواهیم نمود و تمامی نیازهای مشتریان را در شعب خود پاسخ خواهیم داد.
مدیرعامل بانک سرمایه در ادامه با اشاره به ارتباط گسترده با جامعه بین المللی که لازمه تحقق بانکداری شرکتی است اظهار داشت: بانک سرمایه تنها بانک در بخش خصوصی است که توانسته مجوز ایجاد صرافی و بانک در دبی را کسب نماید و با آینده نگری های لازم با بالاترین مقام دبی مشارکت نمود تا در صورت ایجاد منازعات سیاسی در آینده صرافی و بانک سرمایه دچار تزلزل نشود.
دکتر خانی ادامه داد: گام بعدی در نیل به این هدف، ایجاد شعبه در ایتالیا، چک و اتریش بود و قراردادهای نهایی با سرمایه خارجی و مدیریت داخلی صورت گرفته است تا در صورت بروز مشکل، بانک و صرافی سرمایه دچار خلل نگردد.
وی اعلام نمود که بانک سرمایه گام اساسی در خصوص انجام فعالیت های بین المللی را برداشته است و این بانک در حال حاضر به نقطه اطمینانی دست یافته است که با تغییرات آتی دچار تزلزل نخواهد شد.
مدیرعامل بانک سرمایه در خصوص دستیابی این بانک به رتبه اول در شاخص های مهم نظام بانکی کشور اظهار داشت: بانک سرمایه توانست رتبه اول در شبکه بانکی کشور در زمینه جذب منابع را از آن خود نماید. در زمینه بدهی بین بانکی نیز توانست ۹۷ درصد از بدیهی خود را تسویه نماید و ۳ درصد باقیمانده نیز به دلیل اختلاف حساب با دو بانک دیگر است.
وی افزود: بانک سرمایه همچنین ۷۰ درصد افزایش ذخیره قانونی نزد بانک مرکزی داشته که این موضوع نشانگر استحکام این بانک نزد بانک مرکزی است. از طرف دیگر بانک سرمایه تنها بانکی است که در بحث وصول مطالبات به طور جد ورود پیدا کرده است و به دنبال احقاق حقوق خود بوده و نتایج خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.
دکتر خانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: بانک سرمایه به دنبال شعار دادن نیست و در عمل، وعده های خود را محقق می گرداند و به عنوان یک بانکدار متخصص به دنبال تامین تمامی نیازهای مشتریان خود در شعب است.
وی افزود: تفویض اختیارات لازم صورت گرفته و بحث تطویل فرایند اداری در بانک سرمایه از بین رفته است و در این راستا با صرفه جویی در وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی نیازهای مشتریان پاسخ داده می شود.
گفتنی است در این نشست صمیمانه که با حضور مشتریان vipبانک سرمایه برگزار شد، دکتر بهمن خادم، عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک سرمایه نیز حضور داشتند و به گپ و گفت با مشتریان حاضر پرداختند.