تاپ خبر۲۴ :بانک آینده در راستای ارائه محصولات نوآورنه و به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۶، طرح «سپرده نوروزی آینده» خود با عنوان «سَنا» را اعلام نمود. سپرده نوروزی آینده «سَنا»، یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌ مدت است که این فرصت را برای مشتریان گرامی فراهم می‌سازد تا با یک سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت و با مبلغ […]

تاپ خبر۲۴ :بانک آینده در راستای ارائه محصولات نوآورنه و به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۶، طرح «سپرده نوروزی آینده» خود با عنوان «سَنا» را اعلام نمود.

سپرده نوروزی آینده «سَنا»، یک سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌ مدت است که این فرصت را برای مشتریان گرامی فراهم می‌سازد تا با یک سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت و با مبلغ بسیار اندک، بتوانند از مزایای قابل ‌توجهی بهره‌مند شوند. این طرح می‌کوشد؛ با سامان‌دهی مبالغی تحت‌ عنوان «عیدی» که در ایام عید باستانی نوروز در کشور عزیزمان رواج دارد، علاوه بر سودمندی به مشتریان و ذی‌نفعان عزیز بانک، فرصتی را به ‌منظور بهره‌مندی آنها از جوایز این جشنواره فراهم آورد.
بر همین اساس، متقاضیانی که در بازه ‌زمانی ۰۱/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۳۱/۰۱/۱۳۹۶، نسبت به افتتاح حساب سپرده«سَنا» اقدام نمایند، در قرعه‌کشی ۳۸ جایزه، جمعاً به مبلغ سه میلیارد ریال شرکت داده می‌شوند. لازم به ذکر است؛ شرط شرکت در قرعه‌کشی، نگه‌داری حداقل دو میلیون ریال، به ‌مدت حداقل یک روز در حساب «سَنا» است.
مشتریان گرامی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر به شعب بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره (۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱) تماس حاصل فرمایند.