تاپ خبر۲۴ :مدیر استانی بانک ایران زمین و هیئت همراه با حضور در جمع مسئولین و مدیران شهری اصفهان در آیین روز درختکاری و تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا شرکت و تعدادی درخت با گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر اسلامی غرس کردند. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ایران زمین، محمد رضا سبزواری […]

تاپ خبر۲۴ :مدیر استانی بانک ایران زمین و هیئت همراه با حضور در جمع مسئولین و مدیران شهری اصفهان در آیین روز درختکاری و تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا شرکت و تعدادی درخت با گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر اسلامی غرس کردند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ایران زمین، محمد رضا سبزواری مدیر شعب استانهای قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری در این مراسم که به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیز داری در ۱۵ اسفند ماه در گلزار شهدا اصفهان برگزار شده بود، اظهار کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ما دارند و عزت،افتخار،آسایش و عظمت ما در عرصه های داخلی و خارجی بدون شک مرهون ایثار و از خود گذشتگی هایی است که فرزندان این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس از خود نشان دادند.
وی افزود: امروز به پاسداشت رشادت های شهدای والا مقام چند نهالی را غرس می کنیم تا همانگونه که شهدا با خون خود انقلاب اسلامی را آبیاری نمودند، ما هم با تلاش و جدیت و پشتکار در عرصه های مختلف ادامه دهنده راهشان باشیم.