سه شنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانش آموز در باجه اسلامشهر بانک سرمایه

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانش آموز در باجه اسلامشهر بانک سرمایه

تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود، مراسم گرامیداشت روز دانش آموز را با حضور دانش آموزان مدرسه فرهنگ سازان نامی در باجه اسلامشهر برگزار کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سرمایه، به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، بانک سرمایه مراسم گرامیداشت روز دانش آموز را با حضور دانش آموزان مدرسه فرهنگ سازان نامی در باجه اسلامشهر برگزار کرد.
در ابتدای این مراسم ناصری پور، مدیر مدرسه فرهنگ سازان نامی در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از مسئولان بانک سرمایه در برگزاری این مراسم گفت: این بازدید یک جلسه آموزشی برای دانش آموزان است که می توانند از نزدیک با کارکرد و نحوه انجام امور مالی در بانک آشنا شوند.
در ادامه فیروز فیضی، معاون باجه اسلامشهر در خصوص نحوه پیدایش بانک و چگونگی انجام عملیات بانکی توضیحاتی ارائه نمود و با هدایت دانش آموزان به پشت باجه ها توضیحاتی در خصوص شیوه افتتاح حساب و همچنین صدور کارت بانکی برای دانش آموزان بیان داشت.
در حاشیه این مراسم، شهرام برزگری زیری، از خیرین و معتمدین اسلامشهر که از مشتریان خوب باجه اسلامشهر نیز می باشد در سخنانی کوتاه از همکاران شعبه به دلیل وظیفه شناسی و مشتری مداری و همچنین از مسئولان بانک سرمایه که در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود پذیرای دانش آموزان و آینده سازان این مرز و بوم در روز ۱۳ آبان بوده و با صعه صدر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دانش آموزان قرار دادند، تقدیر نمود.
شایان ذکر است در پایان این مراسم هدایایی از طرف بانک سرمایه توسط مسئولان شعبه به دانش آموزان اهدا شد.
گفتنی است همزمان با این مراسم، در استان های دیگر نیز مراسم گرامیداشت روز دانش آموز به همت بانک سرمایه برگزار می گردد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۲ ب.ظ

دیدگاه