تاپ خبر۲۴: برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا تا ۳۱ شهریورماه جاری، فرصت باقی است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با توجه به فرصت محدود تا ۳۱ شهریورماه، امکان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز از طریق اینترنت بانک سینا نیز برای کاربران فراهم […]

تاپ خبر۲۴: برای شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا تا ۳۱ شهریورماه جاری، فرصت باقی است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، با توجه به فرصت محدود تا ۳۱ شهریورماه، امکان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز از طریق اینترنت بانک سینا نیز برای کاربران فراهم شده است.
دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا روز ۲۲ مهر ماه برگزار می شود و در این دوره از قرعه کشی حساب ها، ۵ کمک هزینه خرید مسکن هر یک به مبلغ ۱ میلیارد ریال، ۵ کمک هزینه خرید خودرو ایرانی هر یک به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال، ۱۰ کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال، ۱۰ کمک هزینه سفر به عتبات هر یک به مبلغ ۲۰ میلیون ریال و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به برندگان اهدا خواهد شد.
حفظ یا افزایش مبلغ موجودی می تواند شانس برنده شدن در قرعه کشی را افزایش دهد. همچنین برای بهره مندی از جوایز، حفظ موجودی حساب تا روز قرعه کشی الزامی است. حداقل مبلغ برای شرکت در قرعه کشی مبلغ یک میلیون ریال است و به ازای هر ۵۰۰ هزار ریال در هر روز یک امتیاز محاسبه خواهد شد.