چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

ارتقای امنیت در دیجی بانک پارسیان

ارتقای امنیت در دیجی بانک پارسیان

تاپ خبر۲۴ :با پیوستن دیجی بانک پارسیان به شمــاره( # ۷۰۱ *) به سامانه پیوند بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ،آرامش و اطمینان مشتریان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک مبتنی بر سرویس ussd افزایش یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک پارسیان، بر اساس دستور بانک مرکزی این اقدام به منظور ارتقای سطح امنیت کانال USSD برای تراکنش های مالی همه مشتریان بانک که قصد استفاده از سامانه USSD را دارند صورت پذیرفته است.
به همین منظور از دارندگان کارت های بانکی بانک پارسیان دعوت می شود با مراجعه به آدرس : پورتال بانک پارسیان> بانکداری الکترونیک> بانکداری تلفن و تلفن همراه > سامانه پیوند، برای ثبت شماره کارتهای خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است؛ دیجــی بانــک پارســیان، به شـمـاره # ۷۰۱ * ارائــه خدمــات بانکــی بــر بســتر ussd مــی باشــد، کــه آســان تریــن و سریع تریــن روش دسترسی به خدمات بانک می باشد. این خدمات بر روی تمامی گوشــی های همراه، بدون نیاز به نصب نرم افزار مخصــوص قابل اجرا بــوده و تنها با دیدن تصویرآنتن بر روی گوشی، قابل دسترس است. برای اســتفاده از این خدمت نیــاز به رمــز ورود نبوده و تنها بــرای انتقال وجه، رمز دوم همراه بانک نیاز اســت. بــرای بهره برداری از دیجــی بانــک در حــوزه کارت بانکی، اســتفاده از سرویس کارتــی، هیچ رمــزی جز اطلاعات کارت مورد نیاز نمی باشد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۳ ب.ظ

دیدگاه