تاپ خبر۲۴: جوایز برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، اهدا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷، طی مراسمی در سالن همایش ساختمان مرکزی و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و روسای شعب، جوایز مشتریان برنده […]

تاپ خبر۲۴: جوایز برندگان طرح «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، اهدا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷، طی مراسمی در سالن همایش ساختمان مرکزی و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران و روسای شعب، جوایز مشتریان برنده خوش شانس شامل؛ یک آرزوی سه میلیارد ریالی، پنج آرزوی ۲۰۰ میلیون ریالی، ۲۰ آرزوی پنجاه میلیون ریالی، ۵۰ آرزوی ۱۰ میلیون ریالی، ۳۰۰ آرزوی پنج میلیون ریالی و ۱۶۰۰ جایزه پنج میلیون ریالی اختصاصی شعب، اهدا شد.

پیش از این مراسم قرعه‌کشی هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «هر آرزویی در آینده برآورده میشه»، با حضور مدیران اداره کنترل داخلی و بازرسی و تعدادی از روسای شعب، در ساختمان مرکزی بانک آینده برگزار شده و برندگان مشخص شدند.

مجتبی افضلان از شعبه شوشتر، برنده جایزه بزرگ و نخست باشگاه مشتریان به مبلغ سه میلیارد ریال، جایزه خود را دریافت کرد. سپس، جوایز سایر برندگان نیز، اهدا شد.

در این مراسم، غدیر صابری خوشخو از شعبه بلوار هاشمیه مشهد، برنده جایزه ویژه باشگاه پذیرندگان، جایزه ویژه خود یک دستگاه خودروی رنو کپچر را دریافت کرد.

گفتنی است؛ هفتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، طی بازه ‌زمانی ۱۰ آبان‌ماه لغایت ۲۲ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ و به‌منظور گسترش فرهنگ بهره‌برداری از بانکداری نوین و نیز ایجاد ارزش‌ افزوده برای هم‌وطنان، از سوی بانک آینده به‌ مرحله اجرا در آمد.

بر اساس این طرح،تمامی مشتریان حقیقی که دارای حداقل یک حساب در این بانک بوده و یا نسبت به افتتاح حساب اقدام کردند، بر اساس نوع حساب و با استفاده از درگاه‌‌های الکترونیکی و انجام تراکنش‌های غیرحضوری و نیز شرکت در شش طرح تشویقی برگزار شده، اقدام به کسب امتیاز می‌کردند.

از جمله اقدامات انجام شده که این طرح را از طرح‌های گذشته متمایز می‌کرد، مشارکت مشتریان در نظرسنجی آرزوها بود. مشتریان آرزوی خود را طی نظرسنجی و از طریق سامانه‌های ارتباطی باشگاه مشتریان انتخاب کردند.

بانک آینده به پاس وفاداری مشتریان گرامی، برای نخستین بار در هفتمین دوره از باشگاه مشتریان، بیش از ۲۰۰۰ (دوهزار) جایزه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال اختصاص داد. همچنین در این طرح برای نخستین بار قرعه‌کشی مجزایی میان مشتریان شعب برگزار شد.

مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده اسامی برندگان به سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی: ba.efarda.ir مراجعه کنند.

به‌زودی جزئیات هشتمین طرح باشگاه مشتریان بانک آینده، به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.