تاپ خبر۲۴: بانک گردشگری حمایت رسمی از سی امین نمایشگاه صنایع دستی کشور را در سال حمایت از تولید داخلی بر عهده دارد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری، این حمایت همسو با منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به تولید داخلی و ایجاد اشتغال با هدف همراهی با هنر و […]

تاپ خبر۲۴: بانک گردشگری حمایت رسمی از سی امین نمایشگاه صنایع دستی کشور را در سال حمایت از تولید داخلی بر عهده دارد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری، این حمایت همسو با منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به تولید داخلی و ایجاد اشتغال با هدف همراهی با هنر و فرهنگ ایرانی و ایجاد فرصت های جدید در حوزه تجاری سازی و اشتغال آفرینی در حوزه صنایع بومی ایرانی صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش، با توجه به نامگذاری سال ۹۷ به عنوان سال حمایت از تولید داخلی توسط رهبر معظم انقلاب، بانک گردشگری با هدف حمایت از فعالان و هنرمندان صنایع دستی و تولید محصولات و ایجاد اشتغال در این صنعت بومی، مشارکت جدی در برگزاری نمایشگاه صنایع دستی را در دستور کار قرار داده است.

ضمنا مقرر است علاوه بر معرفی آثار و توانمندی های هنرمندان صنایع دستی سراسر کشور، عرضه و فروش آثار نیز با ملاحظات اقتصادی و حمایت از تولید این آثار مورد توجه قرار گیرد.
در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، تفاهم نامه ای نیز میان این بانک و معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با محوریت حمایت از هنرمندان این عرصه در محل غرفه بانک گردشگری به امضا رسید.

سی امین دوره نمایشگاه صنایع دستی از سوم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران آغاز شده و تا ۹ شهریور ادامه دارد. غرفه بانک گردشگری در سالن ۸ و ۹ پذیرای علاقه مندان فرهنگ و هنر ایرانی است.