تاپ خبر۲۴ : همزمان با شروع بهکار مدارس در سراسر کشور و اول مهرماه سال ۱۳۹۷، دهمین مدرسه از مجموعه مدارس «اُمید آینده»، به بهره برداری رسید. با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، مسئولان و مدیران چهاردانگه اسلامشهر، خانواده محترم شهدا، اعضای هیأت مدیره، معاونان و […]

تاپ خبر۲۴ : همزمان با شروع بهکار مدارس در سراسر کشور و اول مهرماه سال ۱۳۹۷، دهمین مدرسه از مجموعه مدارس «اُمید آینده»، به بهره برداری رسید.

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، مسئولان و مدیران چهاردانگه اسلامشهر، خانواده محترم شهدا، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده و هم چنین با حضور دانش آموزان، مجتمع آموزشی «اُمید آینده»، در چهاردانگه اسلامشهر، افتتاح و به بهره برداری رسید.
مدرسه «اُمید آینده» چهاردانگه، در زمینی به مساحت ۳۰۴۰ مترمربع شامل: زیربنای آموزشی با ۲۱ کلاس درس، کارگاه¬های آموزش فیزیک، شیمی، کامپیوتر و … با ۲۹۲۹ مترمربع، ۱۱۳ مترمربع سرویس بهداشتی، ۱۹۰۰ مترمربع محوطه سازی، ۵۶ مترمربع سرایداری، ۲۲۴ مترمربع نمازخانه، ۵۰ مترمربع بوفه، آب¬خوری و نگهبانی و با زیربنای کل ۳۳۷۴ مترمربع، است که در تاریخ آبان¬ماه سال ۱۳۹۶ ساخت آن آغاز و در شهریورماه سال ۱۳۹۷، به اتمام رسید. شایان ذکر است؛ سازه ساختمان این مدرسه، ضدزلزله و با رعایت آخرین استانداردهای موجود می¬باشد.
دکتر عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان¬های استان تهران، در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن آغاز سال¬تحصیلی، از این اقدام ارزشمند بانک آینده در امر مدرسه¬سازی به¬عنوان یک کار ِخِیر، خداپسندانه و مردمی نام برد و از فعالیت این بانک در امر مدرسه¬سازی تقدیر و تشکر کرد و این فعالیت ارزشمند را حرکتی ماندگار دانست.
احمد مرآت¬نیا مشاور عالی مدیرعامل بانک آینده نیز با تبریک آغاز سال نو تحصیلی، ساخت، افتتاح و بهره-برداری از مدارس «اُمید آینده» در یک¬سال گذشته را در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و کمک به تحقق اهداف عالی آموزشی و فرهنگی فرزندان این مرز و بوم که عمدتاً در مناطق کم¬برخوردار کشور بوده است، برشمرد. ایشان با اظهار امیدواری برای تحقق «زندگی آینده برای آینده واحد»، خاطرنشان کرد: بانک آینده، در سایه خرد و دانش و راهبرد عمل به مسئولیت اجتماعی خود، علاوه بر کمک و نقش¬آفرینی در رشد و توسعه اقتصادی کشور و کارآفرینی، رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی را نیز مدنظر دارد که در همین راستا در سال گذشته، یک میلیون و هشتصدهزار، و در سال¬جاری نیز، دو میلیون و پانصدهزار بسته آموزشی و لوازم-التحریر در سراسر کشور، توزیع شد تا دانش¬آموزان کشور عزیزمان ایران، با امکانات بیش¬تر و بهتر، سال-تحصیلی جدید را آغاز نمایند.
شایان ذکر است؛ زنگ آغاز سال¬تحصیلی در مدرسه «اُمید آینده» چهاردانگه، با نواختن آن توسط مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان¬های استان تهران و مدیران بانک آینده، به ¬صدا درآمد و دانش¬آموزان با استقبال مدیران و اهدای بسته¬های آموزشی بانک آینده، در کلاس¬های درس، حضور یافتند. گفتنی است؛ بانک آینده در راستای مسئولیت¬های اجتماعی خود، سال گذشته، ۹ مدرسه «اُمید آینده» دیگر را، در مناطق کم¬برخوردار استان¬های: کرمان، خراسان جنوبی، کردستان، زاهدان، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احـمد، فارس و ایلام پس از ساخت، افتتاح و به بهره¬برداری رساند.