تاپ خبر۲۴: بانک گردشگری در جمع ده شرکت برتر ایران از نظر صعود رتبه قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری، در جریان بیستمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران(IMI-100) که با عاملیت سازمان مدیریت صنعتی در روز ۲۹ بهمن ماه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، این بانک توانست ضمن کسب […]

تاپ خبر۲۴: بانک گردشگری در جمع ده شرکت برتر ایران از نظر صعود رتبه قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری، در جریان بیستمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران(IMI-100) که با عاملیت سازمان مدیریت صنعتی در روز ۲۹ بهمن ماه در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، این بانک توانست ضمن کسب رتبه ۵۵ و قرار گرفتن در فهرست ۱۰۰ شرکت برتر ایران در سال ۱۳۹۶، در میان ده شرکت برتر از نظر صعود رتبه قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم، «محمد شریعتمداری»، وزیر صنعت، معدن و تجارت، ابتکار عمل و الگوبرداری از جوامع توسعه‌یافته در تدوین برنامه‌ها را از مهم‌ترین پارامترهای رتبه‌بندی شرکت‌های داخلی عنوان کرد و گفت: «در فعالیت‌های اقتصادی، حرکت به سمت جهانی‌شدن، انجام فعالیت‌های مشترک در حوزه پژوهش و توسعه و سرمایه‌گذاری‌های متقابل اهمیت بالایی دارد».

گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷، هر ساله رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را با اتکا به آمار و اطلاعات شفاف و با هدف درک ساختار و شرایط اقتصادی و مالی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی کشور انجام می‌دهد.