شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

پنجمین مدرسه «امیدآینده» در بندرعباس افتتاح شد

پنجمین مدرسه «امیدآینده» در بندرعباس افتتاح شد

تاپ خبر۲۴ : در ادامه افتتاح پروژه¬های مدرسه سازی بانک آینده در مناطق کم برخوردار و بر اساس برنامه زمان¬بندی شده در فاصله زمانی اعیاد مبارک سعید قربان و غدیر طی هفته جاری، روز سه¬شنبه ۱۴ شهریور ماه سال¬جاری، مدرسه ۶ کلاسه «امید آینده» در روستای خونسرخ از توابع بندرعباس افتتاح شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، این مراسم با حضور جمعی از مردم محل، نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر بندرعباس و مدیران آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان هرمزگان و تعدادی از مدیران ارشد بانک آینده برگزار شد.

بهزادان عضو هیئت مدیره بانک آینده در این مراسم گفت: این مدرسه در کمتر از یکسال ساخته شده و سازه آن مقاوم در برابر زلزله است.

وی ابراز امیدواری کرد؛ مدرسه «امید آینده» بتواند؛ زمینه ساز رشد و شکوفایی دانش آموزان این روستا و مناطق اطراف شود.

شایان ذکر است؛ مدرسه ابتدایی «امید آینده» خونسرخ دارای ۶ کلاس و امکاناتی مانند: واحد سرایداری، آبخوری و سایر تجهیزات ضروری است و از ابتدای سال تحصیلی جدید در ۲ شیفت صبح و بعدازظهر برای آموزش دختران و پسران این منطقه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

به این ترتیب؛ طی هفته جاری تاکنون، پنج مدرسه در استان های کرمان، خراسان جنوبی، کردستان، سیستان وبلوچستان وهرمزگان احداث شده توسط بانک آینده، افتتاح شده است.

یادآوری می شود؛ روز چهارشنبه، ۱۵ شهریور ماه سال جاری نیز مراسم افتتاح یک باب مدرسه «امید آینده» دیگر در روستای باغک جنوبی شهرستان تنگستان در استان بوشهر با حضور اهالی منطقه، مسوولان استانی و مدیران ارشد بانک آینده برگزار خواهد شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۸ ب.ظ

دیدگاه