سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

پروژه های جدید مسئولیت های اجتماعی بانک گردشگری افتتاح می‌شوند

پروژه های جدید مسئولیت های اجتماعی بانک گردشگری افتتاح می‌شوند

تاپ خبر۲۴: پروژه های جدید بانک گردشگری در حوزه مسئولیت های اجتماعی با هدف توانمندسازی و ایجاد ظرفیت های اقتصادی و اجتماعی این حوزه و کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق محروم کشور تا پایان سال به بهره برداری می رسند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک گردشگری، ساخت مجتمع چندمنظوره آموزشی، حرفه آموزی و توانمندسازی شهر کرمان به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با ۲۰ کارگاه آموزشی مجهز از جمله این پروژه هاست که این بانک اجرای آن را با هدف تقویت اقتصاد خانوار مددجویان و تحکیم بنیان خانواده در این استان آغاز کرده است.

همچنین به منظور توسعه زیرساخت های فرهنگی-ورزشی در مناطق محروم، احداث مجتمع فرهنگی ورزشی با مساحت ۸۰۰ مترمربع در بخش صوغان شهرستان ارزوییه و ساخت زمین ورزشی فوتبال در بخش احمدی استان هرمزگان با هدف غنا بخشیدن به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی آغاز شده است که این دو پروژه تا چند ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

گفتنی است فعالیت بانک گردشگری در حوزه مسئولیت های اجتماعی که با عاملیت بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) انجام می شود؛ مبتنی بر نگاه و رویکردی پایدار و توسعه محور است که می توان هدف گذاری ساخت ۱۰۰ مدرسه در مناطق محروم کشور و بهره‌برداری از ۱۷ واحد از این مراکز آموزشی تاکنون را در همین قالب ارزیابی کرد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ

دیدگاه