تاپ خبر۲۴: بانک آینده در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و ارائه خدمت در روزهای پایانی سال جاری برای عموم مشتریان و همچنین عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی، تا پایان روز پنج‌شنبه دهم اسفند ماه، آماده ارائه خدمت است. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، در صورت تمدید عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی […]

تاپ خبر۲۴: بانک آینده در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و ارائه خدمت در روزهای پایانی سال جاری برای عموم مشتریان و همچنین عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی، تا پایان روز پنج‌شنبه دهم اسفند ماه، آماده ارائه خدمت است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، در صورت تمدید عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی با نرخ سود علی‌الحساب، ۲۰ درصد توسط بانک مرکزی ، مراتب به استحضار مشتریان خواهد رسید.

در همین راستا، برای دسترسی هر چه بهتر مشتریان و عموم مردم برای خریداری گواهی سپرده با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصدی، ساعات کاری تمامی شعب بانک آینده در روزهای عادی، روزانه یک ­ساعت افزایش یافته و شعب به ارائه خدمات می­ پردازند.

لازم به ذکر است؛ بانک آینده در دوره زمانی تعیین شده توسط بانک مرکزی، نسبت به عرضه گواهی سپرده مدت­ دار، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) با کف یک‌ میلیون ریالی، که از سوی بانک مرکزی ابلاغ شده است؛ از روز شنبه ۲۸ بهمن­ ماه سال ۱۳۹۶، فقط، به‌مدت دو هفته، اقدام کرده است. این گواهی سپرده، با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصد سالانه و معاف از مالیات بوده و واریز سود آن، به­صورت ماهانه و از سوی بانک آینده، انجام می­ پذیرد.

مشتریان و عموم متقاضیان توجه داشته باشند که هفته جاری، آخرین فرصت برای خریداری گواهی سپرده مذکور است و تمامی شعب بانک آینده در آخرین روز عرضه این گواهی سپرده در روز پنج‌شنبه مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۶، پذیرای تمامی متقاضیان هستند.