چهارشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۷

اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی بانک سینا

اختصاص ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از سوی بانک سینا

تاپ خبر۲۴: بانک سینا به منظور اجرای بهینه طرح ضربتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان، سقف این تسهیلات در سال ۹۶ را افزایش داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، در راستای بسط و گسترش سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) و فراهم ساختن زمینه های ازدواج جوانان، این بانک از ۲۴ مرداد ۹۵ که به سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج متصل شده، مبلغ ۴۵۰ میلیارد ریال بودجه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری به این امر اختصاص داده که از این محل، تعداد ۳۶۱۰ فقره تسهیلات به مبلغ بیش از ۳۷۸ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
گفتنی است مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال از مجموع بودجه اختصاصی در راستای طرح ضربتی تسهیلات ازدواج تصویب شد که طی این طرح تعداد ۱۱۲۴ فقره به مبلغ بیش از ۱۱۷ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است. لازم به ذکر است این بانک همچنین تسهیلات با سود پایین را از طریق انعقاد قرارداد همکاری با استانداری های کشور، بنیاد علوی، کمیته امداد و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری با محوریت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به طرح های اشتغالزا در مناطق محروم اعطا نموده است.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۲ ب.ظ

دیدگاه