تاپ خبر۲۴:قرعه کشی نخستین دوره هشتمین باشگاه مشتریان بانک آینده، برگزار شد. در مراسم قرعه¬کشی مرحله نخست این دوره که با حضور نمایندگان معاونت بازاریابی و امور شعب، معاونت بانکداری الکترونیکی، مدیریت امور کنترل داخلی و بازرسی، مدیریت امور روابط عمومی و اطلاع‎رسانی، اداره بازارافزایی و باشگاه مشتریان، در روز یک¬شنبه، چهارم مردادماه سال ۱۳۹۷، […]

تاپ خبر۲۴:قرعه کشی نخستین دوره هشتمین باشگاه مشتریان بانک آینده، برگزار شد.

در مراسم قرعه¬کشی مرحله نخست این دوره که با حضور نمایندگان معاونت بازاریابی و امور شعب، معاونت بانکداری الکترونیکی، مدیریت امور کنترل داخلی و بازرسی، مدیریت امور روابط عمومی و اطلاع‎رسانی، اداره بازارافزایی و باشگاه مشتریان، در روز یک¬شنبه، چهارم مردادماه سال ۱۳۹۷، انجام شد؛ برندگان خوش شانس چهار جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی این مرحله، مشخص شدند.
سیدعلی چاووشی مشتری شعبه تهران – دو راهی یوسف آباد (۲۵۵)، آیت حسینی مشتری شعبه تهران – میرداماد (۲۲۸)، عزیزاله علی¬زاده مشتری شعبه تبریز – چهارراه آبرسان (۲۰۱۲) و حسین کشاورز مشتری شعبه شیراز – خیابان ملاصدرا (۵۲۱۸)، چهار برنده خوش شانس جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی بودند.
شایان ذکر است؛ هشتمین دوره باشگاه مشتریان از ۱۰ خردادماه ۱۳۹۷ آغاز و تا پایان شهریورماه سال¬جاری، ادامه دارد.
تمرکز این دوره از باشگاه مشتریان، بر حساب¬های پس¬انداز قرض¬الحسنه، جاری و کیمیا در بانک آینده بود که میزان سپرده و مانده آنان، امتیازآور هستند. موجودی سپرده¬های پس¬انداز قرض¬الحسنه و جاری و هم¬چنین، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک آینده، در این مرحله از هشتمین باشگاه مشتریان، حائز اهمیت و دارای امتیازآوری بیشتری بوده است.
قابل یادآوری است؛ حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه¬کشی، ۴۵۰۰ امتیاز بود که تا پایان مردادماه سال¬جاری، تعداد ۷۰هزار نفر از باشگاه مشتریان، با کسب حداقل امتیاز، در این دوره، در قرعه¬کشی، شرکت داده شدند.
گفتنی است؛ ۱۵ (پانزده) میلیارد ریال جوایز ارزنده برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده است و مشتریان عزیز می¬توانند؛ تا پایان شهریورماه امسال، با افتتاح و افزایش موجودی سپرده پس¬انداز قرض¬الحسنه، با دوبرابر شدن امتیاز خود در باشگاه، شانس برنده شدن خود را در این دوره، افزایش دهند.