تاپ خبر۲۴: جوایز قرعه کشی جشنواره «حساب های قرض الحسنه امید آینده» اهدا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ ، روز یکشنبه، هفتم مردادماه سال ۱۳۹۷، طی مراسمی، در هتل بزرگ تهران و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده، جوایز این جشنواره به برندگان، اهدا شد. در این مراسم […]

تاپ خبر۲۴: جوایز قرعه کشی جشنواره «حساب های قرض الحسنه امید آینده» اهدا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ ، روز یکشنبه، هفتم مردادماه سال ۱۳۹۷، طی مراسمی، در هتل بزرگ تهران و با حضور جمعی از مشتریان، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران بانک آینده، جوایز این جشنواره به برندگان، اهدا شد.

در این مراسم که تعدادی از کودکان و نوجوانان، به¬همراه والدین خود و به¬صورت خانوادگی حضور داشتند؛ در فضایی سرشار از صمیمیت و شادی، برندگان کودک و نوجوان، جوایز خود شامل: ۱ (یک) دستگاه کنسول بازی پلی استیشن، ۱۰ (ده) دستگاه تبلت و ۱۰۰ (یک¬صد) کارت هدیه ۵ (پنج) میلیون ریالی، را دریافت کردند.
لازم به ذکر است؛ از میان ۱۲٫۱۰۴ (دوازده هزار و یک صد و چهار) حساب «امید آینده»، به ۱۱۱ (یکصد و یازده) نفر از صاحبان حساب، به قید قرعه، جوایز نقدی و غیرنقدی تعلق گرفت.

ریحانه شاهپور زاده بافقی، سپرده گذار حساب قرض الحسنه امید آینده از شعبه یزد – خیابان آیت اله کاشانی، برنده یک دستگاه کنسول بازی پلی استیشن بودند که در این مراسم جایزه خود را دریافت کرد.

اسامی برندگان این دوره از جشنواره در تارگاه بانک آینده به نشانی: www.ba24.ir منتشر شده است.