تاپ خبر۲۴: بانک سینا برای پانزدهمین سال متوالی موفق شد جایگاه خود را در بین یکصد شرکت برتر کشور بهبود بخشد. بانک سینا با ۱۷ پله ارتقا، برای پانزدهمین سال متوالی در میان یکصد شرکت برتر ایران قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، در بیستمین سال رتبه بندی شرکتهای برتر […]

تاپ خبر۲۴: بانک سینا برای پانزدهمین سال متوالی موفق شد جایگاه خود را در بین یکصد شرکت برتر کشور بهبود بخشد.

بانک سینا با ۱۷ پله ارتقا، برای پانزدهمین سال متوالی در میان یکصد شرکت برتر ایران قرار گرفت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک سینا، در بیستمین سال رتبه بندی شرکتهای برتر ایران توسط سازمان مدیریت صنعتی کشور که به معرفی شرکت های برتر در سال ۱۳۹۵ اختصاص دارد، بانک سینا برای پانزدهمین سال متوالی موفق شد جایگاه خود را در بین یکصد شرکت برتر کشور بهبود بخشد.

طبق بررسی های سازمان مدیریت صنعتی که بر مبنای اطلاعات سال مالی ۱۳۹۵ صورت گرفته، بانک سینا با ۱۷ پله ترقی نسبت به فهرست اعلامی سال گذشته از سوی این سازمان، توانست رتبه ۲۱ را از لحاظ شاخص میزان فروش/ درآمد در میان صد شرکت برتر ایران از آن خود کند و با عملکردی درخور و شایسته برای اولین بار در بین ۱۰ شرکت پیشرو کشور نیز قرار گیرد.

بیستمین دوره همایش رتبه ‏بندی شرکت‏های برتر ایران روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۹۶ با حضور مقامات، مدیران شرکت‌های برتر و صاحب نظران اقتصادی و صنعتی برگزار ‌شد.