تاپ خبر۲۴ :شرکت تجارت الکترونیک سرمایه وابسته به بانک سرمایه به منظور ارج نهادن به پذیرندگان پایانه فروشگاهی بانک سرمایه؛ جشنواره‌ای تحت عنوان « جشنواره کارت‌خوان ۲۴ عیار » برگزار می نماید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره روابط عمومی بانک سرمایه؛ شرکت تجارت الکترونیک سرمایه وابسته به بانک سرمایه، همزمان با فرارسیدن […]

تاپ خبر۲۴ :شرکت تجارت الکترونیک سرمایه وابسته به بانک سرمایه به منظور ارج نهادن به پذیرندگان پایانه فروشگاهی بانک سرمایه؛ جشنواره‌ای تحت عنوان « جشنواره کارت‌خوان ۲۴ عیار » برگزار می نماید.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از اداره روابط عمومی بانک سرمایه؛ شرکت تجارت الکترونیک سرمایه وابسته به بانک سرمایه، همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر و آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به منظور ارج نهادن به پذیرندگان پایانه فروشگاهی بانک سرمایه؛ جشنواره‌ای تحت عنوان « جشنواره کارت‌خوان ۲۴ عیار »، از تاریخ ۱۲/۱۱/۹۶ الی۱۲/۰۱/۹۷ در دو دوره (دوره اول از ۱۲ بهمن ۹۶ تا ۱۱ اسفند ۹۶ و دوره دوم ۱۲ اسفند ۹۶ تا تاریخ ۱۲ فروردین ۹۷) برگزار می نماید.
نحوه‌ی شرکت در جشنواره :
کلیه پذیرندگان پایانه فروشگاهی بانک سرمایه صرف نظر از نوع حساب متصل به کارت‌خوان، می‌توانند با افزایش تعداد تراکنش‌های خرید و همچنین افزایش معدل موجودی این‌گونه حساب‌ها با کسب حداقل۳۰ امتیاز در قرعه کشی پایان هر دوره‌ شرکت نمایند.
همچنین آن دسته از پذیرندگانی که در هر دوره حداقل امتیاز شرکت در قرعه کشی دوره ای را کسب نموده باشند، در صورت کسب ۵۰۰ امتیاز در دو دوره، در قرعه کشی نهایی این جشنواره شرکت داده می شوند.
شرایط کسب امتیاز :
تعداد تراکنش خرید: هر تراکنش خرید بالای ۲۵۰٫۰۰۰ ریال در هر دوره یک امتیاز (حداقل و حداکثر امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی به ترتیب ۱۰ و ۱۰۰ امتیاز می باشد).
جمع مبلغ تراکنش خرید: هر ۱ میلیون ریال جمع مبالغ تراکنش‌های خرید در هر دوره یک امتیاز (حداکثر امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی ۱۰۰ امتیاز می باشد).
معدل موجودی حساب متصل به پایانه فروشگاهی: هر ۱ میلیون ریال معدل موجودی حساب متصل به دستگاه کارت­خوان در هر دوره، یک امتیاز (حداکثر امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی ۲۵۰ امتیاز می باشد).
نکته مهم: تعداد شانس برنده شدن مساوی با امتیازات کسب شده می باشد.
جوایز جشنواره:
جوایز دوره‌ای جشنواره: ۴۸ عدد نیم سکه بهار آزادی (هر دوره ۲۴ نیم سکه)
جایزه نهایی جشنواره : یک دستگاه خودرو ساندرو STEPWAY
زمان برگزاری قرعه کشی:
زمان قرعه‌کشی دوره اول: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ تعداد ۲۴ عدد نیم سکه بهار آزادی به قید قرعه به برندگان اهدا می‌گردد.
زمان قرعه‌کشی دوره دوم: ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ تعداد ۲۴ عدد نیم سکه بهارآزادی به قید قرعه به برندگان اهدا می‌گردد.
زمان برگزاری قرعه کشی نهایی: به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع)، اول اردیبهشت ۱۳۹۷ یک دستگاه خودرو ساندرو STEPWAY طی مراسمی ویژه به قید قرعه به برنده نهایی اهدا می‌گردد.
هم‌میهنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شرکت تجارت الکترونیک بانک‌ سرمایه به شماره ۸۴۲۳۵۰۰۰ تماس حاصل کرده و یا به وب سایت شرکت به آدرس http://www.tes.ir مراجعه نمایند.