دوشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه برگزار شد

تاپ خبر۲۴: مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه در روز چهارشنبه مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۴۷ درصد صاحبان سهام برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از اداره روابط عمومی بانک سرمایه، با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک سرمایه، صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ بانک به تصویب رسید. در این جلسه که عصر روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۷ با حضور بیش از ۴۷ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست مهندس امیر انبار دار معاون امور شرکت های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ۱۳۹۴ را تصویب کردند.

دراین مجمع با پخش کلیپی، گزارش اهم فعالیت های شاخص بانک سرمایه در سال ۱۳۹۶ و افق ها و چشم اندازهای بانک در سال ۱۳۹۷ به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران رسید.

در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۴ ، صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۳۹۴ مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.

در ادامه کار مجمع و برابر دستورالعمل تنظیمی، اعضای جدید هیات مدیره بانک سرمایه که به تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده اند به شرح زیر مورد تایید اعضای مجمع قرار گرفته و به جمع اعضای قبلی هیات مدیره بانک ملحق شدند:

۱.آقای فرج اله قدمی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره بانک سرمایه
۲. آقای حسین موفقی اردستانی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره بانک سرمایه
۳. آقای سید عبدالله سید صالحی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره بانک سرمایه
۴.آقای حسین رضوی به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره بانک سرمایه

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۰۰ ب.ظ

دیدگاه