دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی :

حمایت بانک پارسیان، پالایشگاه بیدبلند را به مرحله بهره برداری رساند

حمایت بانک پارسیان، پالایشگاه بیدبلند را به مرحله بهره برداری رساند

تاپ خبر۲۴ : عضو کمیسیون انرژی مجلس،با اشاره به وضعیت پالایشگاه گاز بیدبلند۲ خلیج فارس در شهرستان بهبهان،گفت: با حمایت وتامین مالی بانک پارسیان، این پالایشگاه پیشرفت قابل توجه ای داشته است و در حال حاضر مشکل نقدینگی ندارد.

حبیب الله کشت زر،نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با آغاز به کار پالایشگاه گاز بیدبلند۲، اشتغال در منطقه و کشور تضمین شده و شاهدکاهش آمار بیکاری خواهیم بود، افزود: در حال حاضر بیش از ۳ هزار نفر در این پالایشگاه مشغول به کار هستند که اشتغال افراد با تکمیل تمامی فازهای آن بیشتر نیز می شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه با روند فعلی ساخت این پالایشگاه و همچنین همراهی شبکه بانکی، سال آینده شاهد پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۵ درصدی در این پروژه خواهیم بود، تصریح کرد: اوایل سال ۹۸ این پروژه به طور کامل به بهره داری رسیده و کل کشور از عواید آن بهره مند خواهند شد.
وی افزود: بانک پارسیان و همچنین بانک سپه با حضور در پروژه پالایشگاه بیدبلند ۲ برای کمک به توسعه اقتصادی کشور و همسو با سیاست های دولت مبنی بر توسعه صنایع مادر و همچنین تاکید رهبر معظم انقلاب بر تقویت اقتصاد ملی و با رویکرد اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت های موجود داخلی حضور پیدا کرده اند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: این پروژه علاوه بر تامین گاز خانگی و صادرات محصولات نفتی، خوراک صنایع پتروشیمی را نیز تامین خواهد کرد که این درآمدزایی بالایی را برای کشور رقم خواهد زد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۷ ب.ظ

دیدگاه