تاپ خبر۲۴: تفاهم ¬نامه همکاری ¬¬های مشترک بین صندوق بازنشستگی صدا و سیما و بانک آینده، در روز شنبه مورخ۱۰/۰۷/۱۳۹۵، منعقد شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک آینده، به منظور گسترش همکاری ¬¬های فی¬ ما بین، ایجاد هم¬افزایی لازم، پایه‌ریزی یک اتحاد استراتژیک و در جهت ارزش¬آفرینی برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی […]

تاپ خبر۲۴: تفاهم ¬نامه همکاری ¬¬های مشترک بین صندوق بازنشستگی صدا و سیما و بانک آینده، در روز شنبه مورخ۱۰/۰۷/۱۳۹۵، منعقد شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک آینده، به منظور گسترش همکاری ¬¬های فی¬ ما بین، ایجاد هم¬افزایی لازم، پایه‌ریزی یک اتحاد استراتژیک و در جهت ارزش¬آفرینی برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی نفعان، تفاهم‏ نامه ‌ای با موضوعاتی نظیر موارد ذیل، در چارچوب ضوابط و مقررات جاری، در روز شنبه مورخ۱۰/۰۷/۱۳۹۵ به امضای مدیران عامل دو نهاد رسید:
– همکاری مشترک در زمینه¬ های مختلف بانکی، مالی، سرمایه¬گذاری و سایرحوزه ¬های مورد توافق دو طرف.
– ارائه خدمات بانکی مورد نیاز صندوق، کارکنان، بازنشستگان و نهادهای وابسته به آن، با رعایت قوانین و مقررات ابلاغی توسط بانک مرکزی ج.ا.ایران.
– همکاری لازم با صندوق در خصوص تأمین مالی صاحبان کسب و کارهای طرف قرارداد صندوق.
– مدیریت منابع صندوق در قالب کاربرد رویکردها و محصولات مختلف بانکی و بازار سرمایه.
– ارائه انواع ضمانت ‌نامه‌ ها و عرضه خدمات بانکداری الکترونیکی به صندوق از جمله: افتتاح حساب برای اعضا در محل از طریق شعبه مجازی، پیاده‌ سازی طرح پیشخوان مجازی، ارائه کارت نقدی، بن کارت، ارائه درگاه اینترنتی، نصب دستگاه خودپرداز و چک پذیر، طرح خدمت، شخصی ¬سازی محصولات به¬ صورت ویژه برای صندوق و سایر خدمات بانکداری الکترونیکی.
– ارائه مشاوره و خدمات صندوق به بانک و شرکت¬های وابسته، در حوزه تبلیغات و رسانه، زمینه ¬های کسب و کار و بررسی طرح¬ های فنی مرتبط با زمینه¬ های کاری.
– همکاری در طرح¬ های توسعه ¬ای و نوآورانه صندوق.
– تأمین مالی و ارائه خدمات اعتباری و بیمه ای و سایر خدمات مشترک قابل تعریف.