تاپ خبر۲۴: برند نخست مادربرد در جهان با توجه به نوع بازار و نحوه استفاده از مادربرد در صنایع، مادربردی ویژه ی دستگاه هایی که از رابط کاربری قدیمی مانند COM دارند، تولید کرده است. H310I-IM-A R2.0 بیشتر به منظور استفاده و پوشش کامل نیاز های دستگاه هایی نظیر دستگاه های ATM، طراحی شده است. […]

تاپ خبر۲۴: برند نخست مادربرد در جهان با توجه به نوع بازار و نحوه استفاده از مادربرد در صنایع، مادربردی ویژه ی دستگاه هایی که از رابط کاربری قدیمی مانند COM دارند، تولید کرده است.

H310I-IM-A R2.0 بیشتر به منظور استفاده و پوشش کامل نیاز های دستگاه هایی نظیر دستگاه های ATM، طراحی شده است.

بنا به درخواست بازار و محدودیت های موجودی که در مادربردهای جدید وجود دارد، ایسوس امکانات کاملی را در قسمت ورودی/خروجی ها قرار داده است.

اولین نکته ای که در این مادربرد حائز اهمیت است، استفاده از چیپ ست جدید سری ۳۰۰ اینتل و پشتیبانی از پردازنده های جدید است که در کنار این چیپ ست جدید، ۶ رابط COM که به صورت ۴ هدر و ۲ پورت در قسمت پشتی قرار داده شده است.

برای پشتیبانی از نمایشگرهای چند تایی هم، دو رابط DisplayPort، یک رابط HDMI و یک رابط LVDS در این مادربرد قرار دارد. وجود رابط LVDS و فرم فاکتور Mini-ITX، مادربرد H310I-IM-A R2.0 را به ایده آل ترین مادربرد برای ساخت کامپیوتر های کوچک و AiO تبدیل کرده است.

از دیگر ویژگی های فنی این مادربرد کوچک، استفاده از ۲ اسلات حافظه DDR4 SO-DIMM است که امکان پشتیبانی حداکثر ۳۲ گیگابایت حافظه رم با سرعت ۲۴۰۰/۲۱۳۳ را فراهم آورده است.

برای ارتباط بهتر نیز رابط محبوب M.2 نوعE وظیفه اتصال دانگل های WiFi/BT و M.2 نوع M برای ذخیره سازهای پرسرعت SSD مبتنی بر NVMe و SATA را بر عهده دارد. علاوه بر آن یک اسلات PCIe x16 نیز برای دستگاه های مبتنی بر رابط PCIe بر روی مادربرد H310I-IM-A R2.0 تعبیه شده است.

همچنین به منظور استفاده از دو شبکه مختلف، ایسوس دو پورت گیگابیتی را در قسمت پشتی مادربرد قرار داده است.

مادربردهای صنعتی از دوام بالایی برخوردارند تا در هر شرایطی بتوانند بی وقفه به صورت پایدار کار کنند. دمای کار کرد این مادربرد ها نیز از بین بازه ۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد بوده که این بازه دمایی هر شرایط آب و هوایی را تحت پوشش قرار می دهد. قطعات به کار گرفته شده در این سری نیز از جان سخت ترین قطعات الکترونیکی است و علاوه بر آن ایسوس به صورت ویژه تست های پایداری(Stability) و سازگاری (QVL) را در این سری لحاظ کرده است. علاوه بر آن مادربردهای سری صنعتی، برای دوره های ۷ ساله تامین می شوند تا خیال مشتریان از بابت موجودی کالا آسوده باشد.

در صورت نیاز به مادربردهای سری صنعتی ایسوس در پروژه های بزرگ، می توانید با آدرس ایمیل PR@ATPIT.CO تماس حاصل نمایید.