تاپ خبر۲۴:سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد گوشی هوشمند I9502 Galaxy S4 با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت را روانه بازار می کند. پیش از آنکه گوشی هوشمند Galaxy S4 به صورت رسمی معرفی شود منابع آگاه اعلام کردند که سامسونگ قصد تولید مدل دو سیم کارته این محصول را دارد اما شرکت […]

تاپ خبر۲۴:سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد گوشی هوشمند I9502 Galaxy S4 با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت را روانه بازار می کند.

پیش از آنکه گوشی هوشمند Galaxy S4 به صورت رسمی معرفی شود منابع آگاه اعلام کردند که سامسونگ قصد تولید مدل دو سیم کارته این محصول را دارد اما شرکت سامسونگ هم اکنون به صورت رسمی اعلام کرد که گوشی هوشمند I9502 Galaxy S4 را با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت روانه بازار می کند.

به گزارش فارس به نقل از جی اس ام آرنا، این گوشی هوشمند از نظر قابلیت و امکانات شباهت زیادی با مدل  I9500 دارد و از آن با نام مدل Exynos 5 Octa گوشی هوشمند Galaxy S4 یاد می شود.

بر این اساس می توان گفت که این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی ۵ اینچی از نوع Super AMOLED   و با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل را در خود جا داده است و دوربین اصلی آن با کیفیت ۱۳ مگاپیکسل امکان تصویربرداری را فراهم می کند.

روی این گوشی هوشمند دو سیم کارته نسخه ۴٫۲ سیستم عامل اندروید با رابط کاربری TouchWiz نصب شده است و حتی اندازه های آن نیز شبه به مدل اصلی می باشد.

سامسونگ اعلام کرد که I9502 Galaxy S4 فعلاً فقط برای کشور چین ساخته شده و هنوز به درستی مشخص نیست که از چه زمان سامسونگ آن را وارد بازار جهانی می کند.