تاپ خبر۲۴:ایسوس تبلت FE171CG را برای کسانی که به دنبال کارایی و قیمت مناسب می‌باشند عرضه نموده است. تبلت FE171CG ایسوس از خانواده محصولات Fonepad 7 این شرکت است که از تمام ویژگی‌های نسل خود به همراه فناوری‌های نوین بهره می‌برد. دوربین ۸ مگا پیکسل مجهز به فناوری PixelMaster، صفحه‌نمایش ۷ اینچی مولتی تاچ، پردازنده […]

تاپ خبر۲۴:ایسوس تبلت FE171CG را برای کسانی که به دنبال کارایی و قیمت مناسب می‌باشند عرضه نموده است.

تبلت FE171CG ایسوس از خانواده محصولات Fonepad 7 این شرکت است که از تمام ویژگی‌های نسل خود به همراه فناوری‌های نوین بهره می‌برد. دوربین ۸ مگا پیکسل مجهز به فناوری PixelMaster، صفحه‌نمایش ۷ اینچی مولتی تاچ، پردازنده Intel Atom،پشتیبانی از دو سیم‌کارت به‌صورت همزمان از ویژگی‌های شاخص این مدل است.

FE171 CG یکی از تبلت های خوش قیمت ایسوس در رده محصولات با کارایی مناسب می‌باشند که علاوه بر کارایی‌های یک تبلت کاربر می‌تواند از آن به‌عنوان تلفن همراه نیز استفاده نماید. این تبلت ۷ اینچی از پردازنده Intel Atom بهره می‌برد که علاوه بر کارایی مناسب از مصرف بسیار پایین انرژی نیز بهره می‌برد و کاربر می‌تواند تا ۱۱٫۵ ساعت به وب گردی در تماشای ویدئو بپردازد. این تبلت از طراحی زیبا و دل‌نشینی بهره می‌برد به‌طوری‌که این تبلت ۷ اینچ به‌راحتی در کف دست جای می‌گیرد و کاربر می‌تواند با یکدست با آن کار کند.FE171CG فقط ۱۱ سانتیمتر پهنا و ۷٫۹ میلی‌متر ضخامت دارد. وزن این تبلت فقط ۲۸۰ گرم است.

PixelMaster یکی از فناوری‌های انحصاری ایسوس برای ثبت تصاویر باکیفیت است. این فناوری ترکیبی از سخت‌افزار و نرم‌افزار است و یکی از ویژگی‌های آن ثبت تصاویر در محیط‌های کم‌نور است. این تبلت دارای رابط کاربری اختصاری ایسوس بانام ZenUI است که از ویژگی‌های بصری زیبایی بهره می‌برد و کاربر با آن ارتباط بسیار خوبی بر قرار می نماید.