تاپ خبر۲۴:با گسترش بکارگیری از سامانه پرداخت اینترنتی دامون بانک صادرات ایران  مبلغ تراکنشهای این درگاه با ۵۳ برابر رشد در پایان مرداد ماه سال جاری به ۱۷۲ میلیارد ریال رسید. درگاه اینترنتی مرکز واریز نقدی (دامون) بانک صادرات ایران در  پایان مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته معادل ۵۲۰ […]

تاپ خبر۲۴:با گسترش بکارگیری از سامانه پرداخت اینترنتی دامون بانک صادرات ایران  مبلغ تراکنشهای این درگاه با ۵۳ برابر رشد در پایان مرداد ماه سال جاری به ۱۷۲ میلیارد ریال رسید.

درگاه اینترنتی مرکز واریز نقدی (دامون) بانک صادرات ایران در  پایان مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته معادل ۵۲۰ درصد در تعداد و ۵۳۰۰ درصد در مبلغ تراکنشها رشد داشته است که این رشد در مردادماه سال جاری نسبت به ماه قبل معادل ۴۳۸ درصد در تعداد و ۱۳۶ درصد در مبلغ تراکنشها بوده است.

شایان ذکر است دانشگاهها از جمله فعالترین پذیرندگان درگاه الکترونیکی دامون بانک صادرات ایران هستند و دانشجویان  با استفاده از سایت اینترنتی هردانشگاه و وارد نمودن مشخصات کارت و رمز خود نسبت به پرداخت شهریه از درگاه دامون اقدام می نمایند. به نحوی که تنها در مردادماه سال جاری تعداد ۶۵۰۰۰ تراکنش و به طور متوسط در روز ۲۱۰۰ تراکنش مربوط به دانشگاهها از این طریق انجام گرفته که به همین تعداد از سفرهای  روزانه شهری و مراجعه به شعب بانک جلوگیری بعمل آمده است.

بنا بر همین گزارش، پذیرندگان دارای وب سایت می توانند از طریق درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران ( دامون) نسبت به فروش محصولات و خدمات خود توسط کارت های شتاب از طریق اینترنت در وب سایت اختصاصی خود اقدام نمایند. با استفاده ازاین درگاه، دارندگان کارت نیز می توانند با امکانات مجازی ویژه ای که در اختیار پذیرنده اینترنتی قرار میگیرد، به جای مراجعه حضوری به  یک واحد تجاری ، خرید کالا یا خدمات موردنیاز خود را از طریق وب سایت آن واحد تجاری انجام دهند.

درگاه پرداخت الکترونیکی دامون  با قادر ساختن پذیرندگان ( صاحبان کالا / خدمات ) برای پذیرش کارت های بانکی جهت خرید Online ، تجارت الکترونیک را رونق بخشیده و با کاهش سفرهای درون شهری ، کاهش هزینه های مربوطه و افزایش رفاه مشتریان همانند پلی میان پذیرندگان، مشتریان و شبکه بانکی،  تراکنش های مالی را پردازش و اطلاعات پرداخت اینترنتی را مبادله می نماید .