تاپ خبر۲۴:بیش از ۵/۲۲ میلیون تراکنش موفق طی مهرماه ۱۳۹۲ بر روی دستگاه‌های کارت خوان (pos) متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران انجام شد. طی مهرماه امسال بر روی ۳۸۷ هزار و ۶۵۰ دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران مجموعاً ۲۲ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۲۲۰ تراکنش موفق به ثبت رسیده است. […]

تاپ خبر۲۴:بیش از ۵/۲۲ میلیون تراکنش موفق طی مهرماه ۱۳۹۲ بر روی دستگاه‌های کارت خوان (pos) متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران انجام شد.

طی مهرماه امسال بر روی ۳۸۷ هزار و ۶۵۰ دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران مجموعاً ۲۲ میلیون و ۵۸۸ هزار و ۲۲۰ تراکنش موفق به ثبت رسیده است.

براساس این گزارش تعداد دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران در پایان مهرماه ۱۳۹۲ نسبت به ماه مشابه سال قبل یک درصد رشد داشته و این در حالی است که مجموع تعداد تراکنش‌های موفق بر روی این دستگاه‌ها ۷ درصد رشد را نشان می‌دهد.

گفتنی است بانک صادرات ایران با بیش از ۲۷۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور ۵۰ میلیون حساب سپهری، ۴۰۲۰ دستگاه خودپرداز و صدور ۳۷ میلیون انواع کارت‌های الکترونیکی در حال حاضر به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور به آحاد هموطنان گرامی خدمات متنوع بانکی ارائه می‌دهد.