تاپ خبر۲۴: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از پشتیبانی و اضافه کردن ۵۰۰۰ دستگاه پوز با همکاری شرکت های طرف قرارداد این بانک مانند آسان پرداخت برای خدمت رسانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب امسال خبر داد. محمد کیایی با اعلام خبر فوق به خبرنگار ما بر ضرورت پشتیبانی کامل و خدمات تمام وقت […]

تاپ خبر۲۴: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از پشتیبانی و اضافه کردن ۵۰۰۰ دستگاه پوز با همکاری شرکت های طرف قرارداد این بانک مانند آسان پرداخت برای خدمت رسانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب امسال خبر داد.

محمد کیایی با اعلام خبر فوق به خبرنگار ما بر ضرورت پشتیبانی کامل و خدمات تمام وقت به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تاکید کرد.
وی در افزود: در روز دوم رسمی نمایشگاه کتاب امسال تعداد ۳۰۰ دستگاه پوز به نسبت روز قبل یعنی روز اول بیشتر شده است که مجمو عا حدود ۲۶۰۰ دستگاه پوز برای تراکنش مالی مشغول به فعالیت می باشد.
کیایی گفت: در حال حاضر ۲۰ کانتر ، ۷۹ خودپرداز ، ۷۰ وب کیوسک در نمایشگاه مستقر شده که ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر ادامه داد: شعب منتخب این بانک امروز و فردا هم برای خدمت رسانی به علاقمندان نمایشگاه آماده خدمت رسانی می باشند که تا روز گذشته بیش از ۱۲۰ هزار بن کتاب تحویل متقاضیان شده است و احتمال ما این است که این تعداد به بیش از ۲۰۰ هزار بن کارت افزایش یابد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال علی رغم افزایش محسوس حجم کار و بازدیدکنندگان سرویس دهی ۶۰ درصد بهبود داشته به نسبت سال گذشته و تاکنون مشکلی خاصی برای این افزایش کیفیت خدمات مانند خدمات شبکه با کمک اپراتورها بوجود نیامده است.
کیایی در پایان افزود: خدمات بین المللی بانک امسال با اضافه کردن یک دستگاه صراف الکترونیک به نسبت سال گذشته افزایش دو برابری داشته است که این دستگاه قادر خواهد بود با دلار و یورو به بازدیدکنندگان خدمات ارائه دهند.