تاپ خبر۲۴: مسابقه پر هیجان «شنبه های شانس» بانک ملی ایران که با استقبال تعداد قابل توجهی از کاربران فضای مجازی مواجه شده بود، در سال جاری با موفقیت برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، «شنبه های شانس» یک مسابقه اینستاگرامی بود که هر هفته در صفحه رسمی اینستاگرام […]

تاپ خبر۲۴: مسابقه پر هیجان «شنبه های شانس» بانک ملی ایران که با استقبال تعداد قابل توجهی از کاربران فضای مجازی مواجه شده بود، در سال جاری با موفقیت برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، «شنبه های شانس» یک مسابقه اینستاگرامی بود که هر هفته در صفحه رسمی اینستاگرام بانک ملی ایران یک سوال را مطرح می کرد و مخاطبان برای دریافت پاسخ آن باید اطلاعات منتشر شده در کانال تلگرامی بانک را دنبال می کردند.

این مسابقه که با هدف ترویج فرهنگ بانکداری اسلامی و اعتلای دانش اقتصادی مردم طراحی شده بود، از ۱۳ آبان ماه آغاز شد و امروز برندگان آخرین دوره این مسابقه هفتگی مشخص شدند.

طی ۱۹ دوره مسابقه برگزار شده، هر بار دو نفر برنده جوایز پنج میلیون ریالی شدند، اما در هفته برگزاری «داربی» تیم های استقلال و پرسپولیس تعداد برندگان به چهار نفر افزایش پیدا کردند، بنابراین در طول دوره برگزاری این مسابقه ۴۰ نفر توانستند جوایز را از آن خود کنند.

مسابقه «شنبه های شانس» بانک ملی ایران بیش از ۱۸ هزار نفر شرکت کننده داشت.

در سال ۱۳۹۷ بانک ملی ایران با اهداف ذکر شده جشنواره های جدیدی را در دست اقدام دارد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.