تاپ خبر۲۴: بانک ایران زمین اعلام کرد که بیستم فروردین ماه آخرین فرصت شرکت در مرحله نخست مسابقه عکس پویش «همین یک زمین» است. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، این بانک به عنوان اولین بانک حامی محیط زیست پویش و کمپین « همین یک زمین» با هدف جلب […]

تاپ خبر۲۴: بانک ایران زمین اعلام کرد که بیستم فروردین ماه آخرین فرصت شرکت در مرحله نخست مسابقه عکس پویش «همین یک زمین» است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، این بانک به عنوان اولین بانک حامی محیط زیست پویش و کمپین « همین یک زمین» با هدف جلب مشارکت شهروندان درحفظ محیط زیست، آموزش و فرهنگ سازی دوستی با طبیعت و پاکسازی زمین درایام تعطیلات نوروزی را از ابتدای فروردین تا ۲۰ فروردین دررسانه های اجتماعی فراگیر راه اندازی کرد و عموم مردم وشهروندان سراسر کشور را برای پیوستن به این پویش دعوت و تشویق کرد.
این گزارش می افزاید: شعاراصلی این پویش مردمی «برای زندگی همین یک زمین را داریم» توجه و مشارکت گسترده مخاطبان را به اهمیت موضوع جلب کرده و بازخورد مطلوبی در فضای مجازی داشته است.
بانک ایران زمین جهت ترغیب افراد برای پیوستن به این حرکت و برای تقویت انگیزه و ایجاد رغبت بالاخص در نسل جوان که بخش زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی را تشکیل می دهند، مسابقه ای را در دو مرحله طراحی کرد و برای آن جوایزی در نظر گرفت. طی این مسابقه در مرحله ی نخست از افراد خواسته شد از مناظر طبیعی که با زباله آلوده شده اند، تصاویری تهیه کرده و در مرحله ی بعد از شرکت کنندگان خواسته می شود که محل را تمیز کرده و زباله ها را در کیسه های در بسته قرار داده و مجددا از محیط پاکسازی شده عکس بگیرند.
گفتنی است، این مسابقه به شکل قابل ملاحظه ای مورد استقبال عمومی قرار گرفته است تا جایی که ۲۵ میلیون نفر از کاربران شبکه اینستاگرام تبلیغات این پویش را دیده و تعداد قابل ملاحظه ای آن را به اشتراک گذاشته و در مسابقه ی نوروزی این پویش شرکت کرده اند. این مسابقه که تا بیستم فروردین ماه در جریان است با هدف تقویت روحیه مسئولیت پذیری و ایجاد انگیزه و اشتیاق جمعی برای نگهداری از زمین و پیشبرد اهداف زیست محیطی شکل گرفته و مورد حمایت هنرمندان و نخبگان جامعه نیز قرار گرفته است.
در راستای قدردانی از مشارکت گسترده ایرانیان در پویش فضای مجازی«همین یک زمین»، نتایج مسابقه عکس این پویش مردمی در ۱۶ اردیبهشت همزمان با جشن مبعث اعلام می شود.