تاپ خبر۲۴:طراحی عالی و ابتکار ال‌جی در ۱۰ رسته شناخته شد؛ تلویزیون ۷۷ اینچ OLED Ultra HD جایزه برترین نوآوری را از آن خود کرد. انجمن محصولات مصرفی الکترونیک (CEA) برتر بودن ال‌جی الکترونیکس را در طراحی و فناوری با ۱۵ جایزۀ بین‌المللی ابتکار CES 2014 به تأیید رساند. این برتری شامل “بهترین ابتکارات” در […]

تاپ خبر۲۴:طراحی عالی و ابتکار ال‌جی در ۱۰ رسته شناخته شد؛ تلویزیون ۷۷ اینچ OLED Ultra HD جایزه برترین نوآوری را از آن خود کرد.

انجمن محصولات مصرفی الکترونیک (CEA) برتر بودن ال‌جی الکترونیکس را در طراحی و فناوری با ۱۵ جایزۀ بین‌المللی ابتکار CES 2014 به تأیید رساند. این برتری شامل “بهترین ابتکارات” در رستۀ نمایشگر ویدئو برای تلویزیون ۷۷ اینچ در طبقۀ تلویزیون ULTRA HIGH DEFINITION CURVED OLED بود.

بخش محصولات سرگرمی‌های خانگی، لوازم خانگی و تلفن‌های همراه مفتخر به دریافت جایزۀ ابتکار CES® Innovations Awards در ۱۰ رستۀ بسیار رقابتی شدند: نمایشگر ویدئو، طراحی زیستی و فناوری پایدار، تصویربرداری دیجیتال، نرم‌افزار و برنامه‌های کاربردی موبایل، قطعات صوتی-تصویری خانگی، دستگاه‌های جانبی کامپیوتر، سخت‌‎افزار و قطعات کامپیوتر، پایداری زیست‌محیطی، لوازم خانگی و دستگاه‌های بی‌سیم.

تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLEDTV نمونه‌ای از تعهد ال‌جی برای پیشگام بودن در رستۀ تلویزیون‌های پیشرفته است. پیوند ال‌جی با نسبت کنتراست بی‌نهایت در تلویزیون‌های فوق‌ باریک OLED و فناوری Ultra HD، که وضوح را ۴ برابر می‌کند، نمایشگر این هیولای شگف‌انگیز را به اوج فناوری در بخش سرگرمی‌های خانگی می‌رساند. انحنای نمایشگر بزرگ IMAXمانند میدان دید بیننده را کامل‌تر از تلویزیون‌های صفحه‌تخت مرسوم پر می‌کند. وقتی این تلویزیون در سال ۲۰۱۴ در امریکا معرفی شد ردپای تلویزیون ۵۵ اینچ OLED منحنی ال‌جی را دنبال خواهد کرد که در ماه جولای در امریکا به فروش رسید.

واین پارک، رئیس و مدیرعامل ال‌جی الکترونیکس امریکا، گفت: «محصولات برنده و فناوری‌های منحصربه‌فرد گواهی بر وعدۀ برند به مشتریان است که با ال‌جی همه چیز ممکن است. ما مفتخریم که CEA برای ششمین بار به ال‌جی جایزۀ “بهترین ابتکارات” را اعطا کرده است تا بیشتر تعهد ما را به این وعده پیوند دهد. ۱۵ جایزۀ ابتکار از CES 2014 نمایانگر این است که ما امکانات مبتکرانه و هوشمندانه، هم‌چنین عملکرد عالی و طراحی شیک و مدرن را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم.»

ال‌جی در رستۀ لوازم خانگی برای فر برقی دوگانۀ جدید (LDE3037ST) با فناوری پاک‌سازی آسان (EasyClean) و ماشین لباسشویی WM8000HVA با فناوری TurboWash، درب جلوبازشو و ظرفیت فوق‌العاده که از فناوری بخار نیز بهره می‌برد نیز جایزه دریافت کرده است. مجموعۀ این فرها با قابلیت پاک‌سازی آسان (EasyClean) از عملکردهای بسیاری برای آشپزهای خانگی امروز برخوردار است. علاوه بر این، فناوری انحصاری پاک‌سازی آسان (EasyClean) که زمان شست‌وشو را، بدون استفاده از گرمای زیاد یا مواد شیمیایی، از چندین ساعت به چندین دقیقه کاهش می‌دهد راحتی بیشتری را به ارمغان می‌آورد. ماشین لباسشویی ال‌جی با دارا بودن گنجایش ۵٫۲ فوت مکعب از بیشترین ظرفیت در صنعت برخوردار است. بنابراین، می‌تواند لباس‌های بیشتری را بشوید که شامل موارد بزرگ‌تر، حجیم‌تر، بارگذاری کمتر، صرفه‌جویی بیشتر در زمان و هزینۀ مصرف انرژی است. افزون بر این، فناوری مبتکرانۀ TurboWash ال‌جی به کاربران امکان می‌دهد تا ۲۰ دقیقه در هر بارگذاری صرفه‌جویی کنند و حتی با بارگذاری بیشتر لباسشویی، عملکرد پاک‎‌کنندگی چشمگیری را داشته باشند.

در رستۀ دستگاه‌های بی‌سیم، ال‌جی جایزۀ برتر نوآوری را برای گوشی هوشمند ال‌جی G2 کسب کرد. ال‌جی G2 با برخورداری از طراحی کلید پشت برای دسترسی آسان و طبیعی و نمایشگر ۵٫۲ اینچ Full HD و تقریباً بدون قاب، یک گوشی هوشمند قدرتمند است که بهترین فناوری‌های موبایل را در خود گنجانده است. ال‌جی G2 با پردازندۀ کوالکوم Snapdragon™ ۸۰۰ برای اجرای سریع عملکرد چندوظیفگی و مجموعه‌ای از قابلیت‌های بی‌نظیر مانند Answer Me و KnockON ساخته شده که همراهی بی‌نهایت مناسب برای کار و بازی است. با دوربین ۱۳ مگاپیکسل که عملکرد تثبیت نوری تصویر دارد، ال‌جی G2 تصاویر و ویدئوهایی واضح و شفاف ثبت می‌کند؛ حتی هنگام تصویربرداری در محیط‌های کم‌نور یا رخدادهای پرتنش با حرکات سریع.

دیگر افتخارآفرینان ال‌جی، تلویزیون‌های Ultra HD، تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های پخش‌‌کنندۀ بلو-ری و مانیتورها، سیستم‌های صوتی، لوازم خانگی و تلفن‌های همراه هستند که در ۶ ژانویۀ ۲۰۱۴ در نمایشگاه بین‌المللی CES در لاس‌وگاس معرفی خواهند شد.

جایزۀ ابتکارات CES هر سال توسط گروهی از طراحان برجستۀ صنعت، مهندسان و خبرنگارانی تشکیل شده است که در مورد محصولات تازه‌وارد و معیارهایی مانند ارزش کاربری، زیباشناختی، طراحی مبتکرانه، کیفیت و تطابق با کیفیت زندگی قضاوت می‌کنند. جایزۀ ابتکار CES، که توسط CEA پشتیبانی و توسط انجمن طراحان امریکا تأیید می‌شود، بر پیشرفت محصولات در طراحی فناوری و مهندسی تأکید دارد. ال‌جی از سال ۲۰۰۴ مفتخر به دریافت ۱۴۵ جایزۀ ابتکار از CES شده است.

مجموعۀ گستردۀ محصولات ال‌جی برای سال ۲۰۱۴ در نمایشگاه بین‌المللی CES 2014، که از ۷ تا ۱۰ ژانویه ۲۰۱۴ در لاس‌وگاس برگزار می‌شود، به نمایش خواهد رسید. نمایش طراحی ابتکارات و مهندسی در نمایشگاه بین‌المللی CES 2014 شامل افتخارآفرینان هر رسته از محصولات می‌شود.