تاپ خبر۲۴:خیراله بیرانوند، مدیر عامل بانک سرمایه، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، تمامی شعب این بانک تا پایان سال جاری علاوه بر خدمات ریالی، کلیه خدمات ارزی را هم به مشتریان ارائه خواهند داد. بیرانوند با اشاره به جایگاه بسیار خوب بانک سرمایه در میان سایر بانک ها در ارائه خدمات […]

تاپ خبر۲۴:خیراله بیرانوند، مدیر عامل بانک سرمایه، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان، تمامی شعب این بانک تا پایان سال جاری علاوه بر خدمات ریالی، کلیه خدمات ارزی را هم به مشتریان ارائه خواهند داد.
بیرانوند با اشاره به جایگاه بسیار خوب بانک سرمایه در میان سایر بانک ها در ارائه خدمات ارزی به مشتریان گفت: خوشبختانه با فعالیت های تخصصی و کارشناسی صورت گرفته، طی سال های اخیر بانک سرمایه توانسته است جایگاه بسیار خوبی در ارائه خدمات ارزی به خود اختصاص داده و موجبات رضایتمندی مشتریان و فعالان این بخش را فراهم نماید.
مدیر عامل بانک سرمایه اظهار داشت: با توجه به برخی موانعی که تحریم ها برای فعالیت های ارزی کشور ایجاد کرده بود، بانک ها مجبور شدند بخشی از فعالیت های خود در این حوزه را محدود کنند اما واحد ارزی بانک سرمایه توانست با اقداماتی مؤثر و تخصصی، به ارائه خدمات ارزی به مشتریان پرداخته و با کارگزاری امور و تأمین ارز مورد نیاز تولیدکنندگان و بازرگانان نقش بسیار چشمگیری در پویایی اقتصاد کشور ایفا نماید.
بیرانوند افزود: بانک سرمایه با درک این موضوع که اقتصاد کشور نیازمند تسریع و روان سازی در مبادلات ارزی است، توانست اقدامات خوبی در این خصوص انجام دهد و در واقع فعالیت های ارزی بانک سرمایه به نوعی پیشقراولی برای خدماتی بود که باید برای گردش چرخ اقتصاد کشور انجام می گرفت و خوشبختانه این عملکرد به گونه ای کاملاً موفق و شایسته در حال انجام می باشد.
وی افزود: بانک سرمایه با سابقه و تجربه موفقی که در انجام عملیات ارزی دارد می تواند در شرایط کنونی الگویی مناسب برای سایر بانک ها محسوب گردد.